Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następna
Autor Wiadomość
#1381 PostWysłany: 29 Cze 2021 01:37 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
mam w planach wybrać się w lubelskie na weekend, aż kusi żeby najpierw wybrać się naokoło tj. najpierw Okęcie - Lwów wizzairem w piątek po robocie, potem no wiece, Lwów nocą, no i z rana na szybko do Szengini busikiem, z buta do Medyki, bus do Przemyślą, potem jakiś bus do Bilgoraja np. i już prawie jestem na Roztoczu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#1382 PostWysłany: 29 Cze 2021 03:48 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
@michcioj Plan zacny, aczkolwiek jak dla mnie ekstremalnie ryzykowny - nocny Lwow moze Cie wciagnac, jak czarna dziura albo ostry cien mgly.
...No chyba, ze masz zaje****** silna psychike... :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#1383 PostWysłany: 29 Cze 2021 06:57 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 297
Loty: 201
Kilometry: 193 619
niebieski
Właśnie robię jednodniówkę we Lwowie, która jest jeszcze bardziej bezsens..., przepraszam, interesująca, ale o tym napiszę na forum jak wrócę.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#1384 PostWysłany: 29 Cze 2021 09:41 

Rejestracja: 15 Mar 2021
Posty: 129
z ciekawości: jaki jest sens lecieć na kilka godzin na Majorkę lub Korfu ? Czy nawet na 1 dzień ?
Co można zobaczyć / przeżyć ?

Paweł
_________________
Paweł
https://sites.google.com/site/traveller ... haus-pawel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1385 PostWysłany: 29 Cze 2021 09:47 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
elwirka napisał(a):
A z tym się zgodzę. Mapy lotów zwłaszcza długoletnich forumowiczów to dla mnie pasjonująca lektura i nieustanna inspiracja. Niestety wiele osób nie wrzuca lotów wcale lub mają kilkuletnie zapóźnienia.


Bo też temat/y jest i zamysł powstania był by w ramach w społeczność/ Szukam towarzysza podróży

Prawie każdy podrózuje z sprawdzoną grupą osób 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1386 PostWysłany: 29 Cze 2021 10:15 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
PawelSz napisał(a):
z ciekawości: jaki jest sens lecieć na kilka godzin na Majorkę lub Korfu ? Czy nawet na 1 dzień ?
Co można zobaczyć / przeżyć ?

Paweł

Jak przeczytasz to zrozumiesz ( albo i nie) ;) durno-lot-z-ktw-do-waw-przez-korfu-live,1504,159554?start=40
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1387 PostWysłany: 29 Cze 2021 10:27 

Rejestracja: 15 Mar 2021
Posty: 129
Przeczytałem :) i nie rozumiem idei :shock:
Może dlatego, że (choć spędziłem pół życia w samolocie) to nie lubię i boję się latać. Na trzeźwo nie wsiadam do zamkniętego pudełka, które wbrew prawom fizyki unosi się nad ziemią na wysokości 10 km.... Koszmar :evil:
Gdy już "muszę" gdzieś polecieć, to minimum na tydzień (krócej się nie zdarzyło), a najlepiej na (dużo) dłużej.
Po każdym locie dwa dni dochodzę do siebie...

Serdeczności
Paweł
_________________
Paweł
https://sites.google.com/site/traveller ... haus-pawel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1388 PostWysłany: 29 Cze 2021 10:32 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Wyluzuj, autor nie ukrywa że uczestniczył w durnolocie z wydatkiem tych kilku setek pln

Lepiej niech sobie polata, niż by miał np. wolne srodki finansowe np. przepić 8-) choć jedno nie wyklucza drugiego :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1389 PostWysłany: 29 Cze 2021 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
PawelSz napisał(a):
Może dlatego, że (choć spędziłem pół życia w samolocie) to nie lubię i boję się latać. Na trzeźwo nie wsiadam do zamkniętego pudełka, (...)
Po każdym locie dwa dni dochodzę do siebie...


Proponuję ci, aby to co wlewasz w siebie przed lotem, wypić już po dotarciu na miejsce. Cudownie łagodzi stres podróży...
A skoro spędziłeś pół życia w samolocie, to albo jesteś pilotem albo stewardem. I chcesz nam powiedzieć, że my oddaliśmy swe życia w twe ręce, a ty byłeś na ciężkiej bani??!!;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1390 PostWysłany: 29 Cze 2021 10:36 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
PawelSz napisał(a):
Przeczytałem :) i nie rozumiem idei :shock:
Może dlatego, że (choć spędziłem pół życia w samolocie) to nie lubię i boję się latać. Na trzeźwo nie wsiadam do zamkniętego pudełka, które wbrew prawom fizyki unosi się nad ziemią na wysokości 10 km.... Koszmar :evil:
Gdy już "muszę" gdzieś polecieć, to minimum na tydzień (krócej się nie zdarzyło), a najlepiej na (dużo) dłużej.
Po każdym locie dwa dni dochodzę do siebie...

Serdeczności
Paweł


Na przyszłość kontynuuj czy poczytaj temat :)

czy-to-juz-uzaleznienie,18,75203&start=1380

Tym nieuzalęznionym z czasem przechodzi 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#1391 PostWysłany: 29 Cze 2021 15:52 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
to poprosze o relacje z jednodniowki we Lwowie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#1392 PostWysłany: 29 Cze 2021 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
PawelSz napisał(a):
z ciekawości: jaki jest sens lecieć na kilka godzin na Majorkę lub Korfu ? Czy nawet na 1 dzień ?
Co można zobaczyć / przeżyć ?

Niektórzy weekendy spędzaja obijając się o tłum w galeriach handlowych, tocząc zacięte boje o darmowe wiadra w Castoramie, inni - wybierając się do Grecji odwiedzić muzeum, na spacer i kolację.
Są i tacy, którzy urządzają sobie szalone weekendy czyniąc sympatyczne gesty, np. wożąc słodycze po całym świecie i rozdając czekoladę miłym ludziom - recepcjonistkom, kelnerkom, czy też bezdomnym.
Co kto lubi, dla każdego coś innego.

Dla mnie najważniejszą zaletą krótkich wypadów weekendowych jest brak potrzeby użycia urlopu oraz brak planowania 8-)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1393 PostWysłany: 29 Cze 2021 16:40 

Rejestracja: 15 Mar 2021
Posty: 129
OK, staram się zrozumieć, choć ciężko mi to przychodzi.
Nie lubię spontaniczności i do każdego wyjazdu staram sie dokładnie przygotowywać.
Dłuższe podróże to często tygodnie, jeśli nie miesiące przygotowań, czasami na 2 lata do przodu...
Poza tym dojazd na lotnisko, sam przelot, formalności na miejscu i po kilku godzinach abarot to samo.
No i koszty, wolę wydać "raz a dobrze" na poważniejszą eskapadę niż "cykać" weekendowo po kilkaset złotych

Ale zgadzam się, każdemu wg. gustu i potrzeb
Paweł
_________________
Paweł
https://sites.google.com/site/traveller ... haus-pawel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1394 PostWysłany: 29 Cze 2021 22:41 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
A nie mowilem - niby jednodniowka, a @Tom Stedd przepadl jak kamien w wode, w najlepszym wypadku zanim zda relacje, to i tak musi najpierw dokonac retrospekcji z tej eskapady.
@michcioj Zebys pozniej nie mowil, ze Cie nikt nie ostrzegal😁
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#1395 PostWysłany: 29 Cze 2021 23:10 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
No tak to pewnie ta ciemna strona Lwowa była i chłop przepadł. Albo wrocil niemogący bo go Lwow zmęczył :-). W sumie go rozumiem, jechaliśmy kiedyś z bratem z .pl do Kijowa na finał Euro 2012. Niestety wyszedł nieplanowany pobyt we Lwowie wiecie no taki wieczorny pobyt i eh przez ten Lwow ledwo zdążyliśmy na pociąg na finał w Kijowie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#1396 PostWysłany: 01 Lip 2021 07:12 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 297
Loty: 201
Kilometry: 193 619
niebieski
Tak działa uzależnienie od podróży...

do-lwowa-mocno-dookola,1509,159621
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1397 PostWysłany: 01 Lip 2021 12:42 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
@Tom Stedd Kiedy wspomniales o 40h trasie Flixem do Barcelony przypomnialem sobie, jak ktoregos pieknego lata bedac w Polsce na urlopie pewnego poranka okazalo sie, ze moj portfel dokonal samowolnego oddalenia sie, zabierajac ze soba wszystkie karty, dokumenty i oczywiscie pln-y...
Powrot Aerlingusem do Dublina mialem zaplanowany na kilka dni pozniej, wiec bylo pewne, ze bez dokumentow nie dam rady... Kiedy sprawdzilem ile bedzie kosztowac mnie lot w innym terminie, to w ramach samoukarania sie za beztroskie niepilnowanie portfela zadecydowalem, ze wracam autobusem - nawarzylem...to teraz musze wypic...
Trasa: Warszawa Zachodnia - Londyn Victoria Station zajela cos okolo 24h, tam chyba z 8h oczekiwania na Autobus do Dublina, nim jeszcze z 10h i juz bylem w Dublinie.
Kara ta przyniosla piorunujacy efekt edukacyjno -wychowawczy, a bezpieczenstwo dokumentow podczas urlopu stalo sie dla mnie dobrem nadrzednym, bo na samo wspomnienie tamtej blisko 48h podrozy autobusowej az d*** boli. Stwierdzam, ze Ty musisz byc masochista, albo naprawde powaznie uzaleznionym gosciem.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1398 PostWysłany: 01 Lip 2021 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Ja przypomnę tylko naszego kolegę z forum, który przejechał autobusami z bodajże Lahti w Finlandii na południe Hiszpanii w ciągu ok. tygodnia.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom Jed lubi ten post.
 
      
#1399 PostWysłany: 01 Lip 2021 13:09 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Na stojąco !!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1400 PostWysłany: 01 Lip 2021 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Trzy-cztery dni na wyjeździe to totalny reset głowy, jeśli nią się głównie pracuje. Nawet wyjazd sobota-niedziela (szczególnie kiedy u nas jest szaro-buro, a gdzieś na południu świeci słońce),, to dla mnie miła odskocznia od codzienności i brak kombinowania z wolnym, ale nie wszyscy tak myślą. To wolny kraj 😉.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group