Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 648 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 22 Lis 2017 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W ten weekend na 8th Ave kupowalem Levi's-y w cenie $59, ale tym razem nie byly "Made in Mexico" tylko "Made in Indonesia". ;)
Nie chce wchodzic w polityke, ale wydaje sie ze prezydent Donald niepotrzebnie poklocil sie o mur graniczny.
Milego dnia.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#542 PostWysłany: 26 Lis 2017 21:02 

Rejestracja: 21 Lis 2017
Posty: 8
moze jakies nowosci po black friday?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 26 Lis 2017 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@schlachcitz, po Black Friday jest Cyber Monday, czyli masz jeszcze szanse na zakupowy szal. ;)
Ja specjalnie odpuscilem ten weekend w NY, za duzy sztress, wole kupic na spokojnie, a przeceny zawsze mozna utrafic.
Czasem usmiech, a czasem czekolada dla Pani sklepowej pomaga i nawet jak nie ma rabatu, to sie znajdzie. :D
Zreszta lubie jak Pani w sklepie znajdzie dla mnie czas, moge spokojnie zapytac i przede wszystkim doradzi.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#544 PostWysłany: 27 Lis 2017 10:38 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Cześć,
poszukuję kogoś kto dysponuje amerykańskim adresem, na który można zakupić klawiaturę do tabletu i potem ją przesłać lub zabrać do bagażu wracając do Polski.
Niestety moja uległa uszkodzeniu a nowe znalazłem jedynie w USA w sklepie internetowym Acer.
No chyba, że ktoś ma inny pomysł jak rozwiązać taki zakup?
Niestety nie mam "ciotki" w USA a nikt z rodziny/znajomych tam nie leci w najbliższym czasie.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#545 PostWysłany: 27 Lis 2017 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Piccolo
Istnieja service wysylkowe z adresami w USA, ktore pozniej przesylaja na Twoj adres w PL:
http://www.borderlinx.com
http://www.shipito.com
A nie idzie zakupic w PL, czy tez przez ebay, alibabe, czy sklepy online w Europie?
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Piccolo lubi ten post.
Piccolo uważa post za pomocny.
 
      
#546 PostWysłany: 28 Lis 2017 07:45 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Dzięki za reakcję.
I tak właśnie to rozwiążę - wprawdzie za pośrednictwem innej firmy ale gdy wszystko przebiegnie pomyślnie to napiszę na forum "recenzję".
Dodatkowo mam opcję, że przez 30dni mogę bezpłatnie przechowywać zamówione do nich rzeczy i "dokupować" inne a oni mi to razem wyślą.

Czy można kupić u nas? Nic mi się nie udało namierzyć niestety - jedynie raz ale wersję niemiecką klawiatury a to mnie nie urządza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#547 PostWysłany: 07 Gru 2017 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 124
Kilometry: 207 564
niebieski
W USA best buy kindel paperwhite kupiony za 89$ USD, w Kanadzie płaciłem 120 $ CAD , Amazon.de 120 €

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#548 PostWysłany: 07 Gru 2017 04:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Mozna kupic krysztalowe szklanki do whisky czy kieliszki do wina marki np. marquis by waterford, ceny od $40.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 05 Sty 2018 11:37 

Rejestracja: 05 Sty 2018
Posty: 2
Znajomy przywoził zawsze spodnie, t-shirty i kosmetyki. Na promocjach można znaleźć cuda. A co do jedzenia polecacie tam skosztować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#550 PostWysłany: 05 Sty 2018 11:47 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
M&M's peanut butter i miliony rodzajów 'soda'.
Poza tym, szczególnie w CA, można zjeść kuchnię meksykańską lepszą niż w Meksyku. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 05 Sty 2018 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
hot dogi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 05 Sty 2018 12:07 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 221
niebieski
ubrania w GAP Outlet - ceny aż śmieszne można trafić,różnorodne M&M's, napój Arizona - ale i ona jest juz w PL od jakiegoś czasu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 05 Sty 2018 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Safeska napisał(a):
A co do jedzenia polecacie tam skosztować?

Skoro pytasz, to wlasnie wrzucilem tutaj:
nowy-jork-gdzie-warto-zjesc,763,106997&p=1026034#p1026034

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 06 Sty 2018 02:00 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Czy ktoś byłby tak miły, żeby przywieźć mi z Walmartu aparat fotograficzny? Byłbym BARDZO wdzięczny. ;)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#555 PostWysłany: 07 Sty 2018 23:56 

Rejestracja: 05 Sty 2016
Posty: 42
Loty: 169
Kilometry: 304 903
witam
lece do US za kilak tygodni - gdzie najpiepiej poza apple store kupic Ipone 8 - ? I co z podatkeim TAX sale .... bede w kalifoni,nevadzie,utah i arizonie... czy można odzyskac ew ten podatek podczas wyjazdu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 08 Sty 2018 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
BOCIANXX napisał(a):
witam
I co z podatkeim TAX sale .... bede w kalifoni,nevadzie,utah i arizonie... czy można odzyskac ew ten podatek podczas wyjazdu ?


Zapomnij, w USA nie ma VAT tylko sales tax i za wyjatkiem Luisiany to nie funkcjonuje:

https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/373

Zreszta niektore stany nie maja bezposrednich sales tax, ale to nie te w ktorych bedziesz. ;)

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 08 Sty 2018 00:48 

Rejestracja: 05 Sty 2016
Posty: 42
Loty: 169
Kilometry: 304 903
ok , tak wiem Vatu tam niema ( zreszta w to chory europejski "wynalazek" )
czy myslisz że są tam inne miejsca gdzie mozna kupic 3 sztuki Iphonów ( na naszej trójki ....)
bede takze w San Francisco i pamietam z mojej porzedniej wizyty 17 lat temu że było tam mase sklepów z elektroniką ale w nic nie moge znalesc w necie oprócz takiego info :
https://www.imore.com/best-way-buy-your-iphone

z towjeog linku wynika że nie ma "naszego" tax-free .....a szkoda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 08 Sty 2018 01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Możesz mieć tax free jak zamówisz przez Internet ze sklepu który nie ma siedziby w stanie w którym akurat jesteś - np. Newegg jest tylko w Kaliforni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 08 Sty 2018 01:23 

Rejestracja: 05 Sty 2016
Posty: 42
Loty: 169
Kilometry: 304 903
Ok czyli jeśli zamówię z wspomnianego Neweegu z dostawą do mojego hotelu w Las Vegas( a tam nie będą mieli swojego oddziału/sklepu) to nie policzą tax sales ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 08 Sty 2018 01:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Dokładnie tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 648 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ZFR oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group