Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2849 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 143  Następna
Autor Wiadomość
#2561 PostWysłany: 18 Lip 2020 14:06 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 72
Witam Kupiłem właśnie przez szwedzki Supersaver bilet WAW-PMI-WAW i u córki machnąłem sie w w pierwszej literze nazwiska jest F zamiast G przejdzie na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2562 PostWysłany: 18 Lip 2020 14:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
....

Dopóki nie zmienia znaczenia imienia, to nie będzie problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2563 PostWysłany: 18 Lip 2020 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Cytuj:
LOT przewiduje możliwość skorygowania danych osobowych na bilecie lotniczym jedynie w następujących przypadkach: zmiana nazwiska, gdy bilety zostały zakupione jeszcze przed ślubem; zmiana obejmująca nie więcej niż 3 znaki w imieniu lub nazwisku, o ile nie zmienia wydźwięku nazwiska oraz inwersji imienia i nazwiska. Każda zmiana danych na bilecie lotniczym u narodowego przewoźnika kosztuje 250 zł.
https://bezprawnik.pl/zmiana-danych-na- ... lotniczym/

@Gustavsson dla pewnosci skontaktuj sie z infolinia LOT-u, czy nie bedzie problemu na lotnisku i daj znac prosze jaka byla odpowiedz.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2564 PostWysłany: 18 Lip 2020 14:37 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
80 pln za zmianę literówki na infolinii
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2565 PostWysłany: 18 Lip 2020 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@oskiboski tylko nie wiadomo czy LOT okaze dobra wole i zmieni, moze odeslac do OTA, skoro bilet zakupiony przez OTA.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2566 PostWysłany: 18 Lip 2020 17:47 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 72
cccc napisał(a):
Cytuj:
LOT przewiduje możliwość skorygowania danych osobowych na bilecie lotniczym jedynie w następujących przypadkach: zmiana nazwiska, gdy bilety zostały zakupione jeszcze przed ślubem; zmiana obejmująca nie więcej niż 3 znaki w imieniu lub nazwisku, o ile nie zmienia wydźwięku nazwiska oraz inwersji imienia i nazwiska. Każda zmiana danych na bilecie lotniczym u narodowego przewoźnika kosztuje 250 zł.
https://bezprawnik.pl/zmiana-danych-na- ... lotniczym/

@Gustavsson dla pewnosci skontaktuj sie z infolinia LOT-u, czy nie bedzie problemu na lotnisku i daj znac prosze jaka byla odpowiedz.

Na razie miałem możliwość porozmawiania z osobą z LS Airport Services, ktora potwierdziła, że do trzech liter jest w porządku i nie powinno być problemu. Jak ogarnę problemy paszportowe to skontaktuję się tez z Lot-em.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lip 2020 19:18, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2567 PostWysłany: 24 Lip 2020 02:03 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 72
cccc napisał(a):
@oskiboski tylko nie wiadomo czy LOT okaze dobra wole i zmieni, moze odeslac do OTA, skoro bilet zakupiony przez OTA.

LOT dodał tylko adnotację w systemie o prawidłowym nazwisku co do zmiany odsyłają do OTA. Wg. nich tzn osób pracujących w kasie w WAW polecimy normalnie . Jedyny rozjazd może być przy kodach QR skanowanych przez Hiszpanów ale te sprawdzane są z paszportami. Pierwszy test na check inie przy nadaniu fotelika córki 8-) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2568 PostWysłany: 05 Sie 2020 07:15 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 72
Kończąc mój wątek, obydwa loty bez żadnych problemów 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#2569 PostWysłany: 11 Wrz 2020 20:13 

Rejestracja: 11 Wrz 2020
Posty: 2
Dzień dobry

Mamy pytanie na które dość pilnie potrzebuje odpowiedzi, zarezerwowałem bilety przez Kiwi na jutrzejszy lot raynair. Po rezerwacji zleciłem zmianę Kiwi danych mojego współpasażera, zarówno imię, nazwisko jak i date urodzenia, gdyż okazało się, że będzie to zupełnie inna osoba :). Teraz w aplikacji gdy jestem już po odprawie zauważyłem, że zmieniło się Imię i nazwisko pasażera ale data urodzenia już nie. :/ Z tego co mi się wydaje wynika to z tego, że Ryanair po prostu nie pobiera day urodzenia pasażera i nie ma to znaczenia. Ale było by mi miło gdyby ktoś mnie utwierdził w tym przekonaniu. Bo nie chciałbym jutro mieć nieprzyjemności na lotnisku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2570 PostWysłany: 11 Wrz 2020 20:34 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Cześć

Jestem pracownikiem kiwi.com, nie będzie najmniejszego problemu ze złą datą jeżeli to także osoba dorosła. Dziękujemy za skorzystanie z Kiwi.com i witamy na Forum
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Celin1111 uważa post za pomocny.
 
      
#2571 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:11 

Rejestracja: 11 Cze 2021
Posty: 2
Witam
Zakupiłem dwa bilety w wizzair i na swoim nie podałem drugiego imienia. Orientuje się może ktoś czy to problem przy odprawie? Na stronie za dodanie imienia chcą 400 zł 😱
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2572 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Nie, nie bedzie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Jhfdfhjj uważa post za pomocny.
 
      
#2573 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:18 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Jedno główne imię jest super, wzorcowa rezerwacja w Wizzair :!:
Góra
 Profil Relacje PM off
Jhfdfhjj uważa post za pomocny.
 
      
#2574 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:23 

Rejestracja: 11 Cze 2021
Posty: 2
Dziękuję 🙂trochę się przestraszyłem, bo korekta droższa jak bilet 😁
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2575 PostWysłany: 18 Cze 2021 10:50 

Rejestracja: 08 Cze 2021
Posty: 1
Szybkie pytanko....Pierwszy raz tak lecimy i nie chciałbym problemów.....Wylot i powrót w lipcu....W jedną stronę WAW-MUC-TIA Lufthansa.....Powrót TIA-VIE-WAW Austrian Airlines..... Bilety rezerwowane przez OTA....
Literówka w nazwisku syna.....Zamiast Michał Kowalski mam Michał Kowalska.....Zauważyłem po chwili, od razu złożyłem zapytanie do OTA, po tygodniu otrzymałem odpowiedź, że można zmienić, ale kosztów na 500 zł....Z tego co tu przejrzałem to widzę, że nie powinno być żadnych problemów, ale wolę się upewnić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2576 PostWysłany: 18 Cze 2021 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
nie będzie problemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#2577 PostWysłany: 22 Cze 2021 15:51 

Rejestracja: 22 Cze 2021
Posty: 18
Witam na Forum!
Robiłem już nie raz rezerwacje na stronach Wizzaira i Ryanaira, ale obecnie coś mocno pod górkę.
Kilka tygodni temu postanowiłem kupić sobie bilety w relacjach Katowice-Podgorica- Wizzair i Podgorica-Kraków- Ryan.
Na stronie Wizzaira wszystko ok, natomiast na Ryanie po dojściu na stronę z dodaniem bagażu, stop. Żadnej reakcji dalej. Wybieram się tylko z podręcznym, natomiast zauważyłem że gdybym na tym kroku wybrał bagaż +, to szło dalej. Blokada dla tych bez bagażu?
Zacząłem kombinować i ze strony Azair zostałem przekierowany na stronę Ryanaira i tym sposobem jako chyba Irlandczyk ( bo taka flaga mi się pokazała) przeszło mi wszystko dalej. To ciekawe...
j
Jako że wówczas nie był jeszcze czas, dopiero teraz zdecydowałem się na odprawę online.

I teraz od tygodnia po wejściu na stronę Wizzaira, oprócz ''ramówki'' nie pojawia się nic. Jakieś szare paski się przesuwają. Żadnej reakcji ani z poziomu wyszukiwarki, ani z maila o rezerwacji.

Natomiast po wejściu na stronę Ryana, na początku od razu komunikat o wygaśnięciu sesji. A gdy uda się przejść dalej, tradycyjnie przy kroku o dodaniu bagażu dalej bez żadnej reakcji. Wszystko stoi.
Czyli zostałem pozbawiony możliwości zrobienia odprawy. Czyściłem ciasteczka, itp. ale nic to nie daje.
Co może być przyczyną tej specyficznej ''blokady''?
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2578 PostWysłany: 22 Cze 2021 15:55 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Jak masz potwierdzenia rezerwacji ściągasz aplikacje obu linii, powinno pójść sprawnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2579 PostWysłany: 22 Cze 2021 16:44 

Rejestracja: 22 Cze 2021
Posty: 18
A co jeśli wszytko obsługuję to tylko stacjonarnym kompem ( czego nie zaznaczyłem w poście) i nie mam zamiaru ściągać żadnych aplikacji na komórkę? Czyżby aplikacja była obowiązkowa do realizacji rezerwacji biletu? To czemu kupić się dało przez stacjonarny, a odprawić już nie. Fanaberie Ryana i Wizzaira?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2580 PostWysłany: 22 Cze 2021 16:57 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Po prostu aplikacje są stabilne i działają, a strony online bywa jak u Ciebie.
Twój wybór, co najwyżej zapłacisz za odprawę na lotnisku... O ile je masz 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2849 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 143  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: szfarcjeger oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group