Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lut 2014 19:34 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
da się wejść na basen, ale niezbędna jest karta (od kogoś kto jest gościem hotelowym)
wszystkie inne metody można włożyć pomiędzy bajki
w Singapurze nie sposób sobie wyobrazić, że ktoś kogoś za coś wpuści :roll: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 04 Lut 2014 20:00 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 22
kolego Don_Bartoss
czyli da się wjechać na basen bez karty (ostatnie piętro schodami)?

czy przed wejściem na sam basen ktoś jeszcze sprawdza karty?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Kwi 2014 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Podbijam pytanie :)
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Kwi 2014 20:55 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Zeby znalezc sie blisko basenu za darmo wystarczy pojsc do windy ktora zawiezie nas do restauracji znajdującej sie na gorze. Niektorzy twierdza ze trzeba cos kupic - ale to nie prawda bo i bez kupna nie ma wiekszych problemow. Ewentulanie zawsze mozna kupic sobie najdrozsze piwo w zyciu za 50 zl. Stamtad chyba blizej do basenu niz z tarasu widokowego za ktory sie placi i jest chyba ciut dalej. Wydawalo mi sie ze z restauracji jest jakas możliwosc dostania sie do basenu ale nie jestem pewien. Bodajze do 18 mozna wejsc ubranym "w co sie chce". Po 18 obowiazuje dress code co uniemoliwia raczej ubranie kapielowek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 03 Kwi 2014 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Ok, wykąpany :) Wchodzimy tower 1 i na lewo mamy windy. Jedziemy na 57 piętro i wchodzimy z kartą pożyczoną od gościa (1 osoba = 1 karta). Pozdrawiam :) Szczegóły w relacji: http://explore-world.you2.pl/odkrywamy- ... r-na-nowo/
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 15 Kwi 2014 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
Jak widać da się popływać na dachu bez wykupywania doby hotelowej ;) Gratutuję lowcostowych przeżyć :)
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)


Ostatnio edytowany przez Hubert, 21 Maj 2015 10:44, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 15 Kwi 2014 13:00 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
przemos74 napisał(a):
Ok, wykąpany :) Wchodzimy tower 1 i na lewo mamy windy. Jedziemy na 57 piętro i wchodzimy z kartą pożyczoną od gościa (1 osoba = 1 karta). Pozdrawiam :) Szczegóły w relacji: http://explore-world.you2.pl/odkrywamy- ... r-na-nowo/

I czujesz się teraz dowartościowany i dumny?
To oczywiście pytanie retoryczne - widzę przecież fotki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Lip 2014 22:52 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
Wejście na taras widokowy i do restauracji jest możliwy dla wszystkich i nie wprowadzajcie tutaj ludzi w błąd!!!
Trzeba tylko wsiąść do odpowiedniej windy - takiej, która dojeżdża na 57 piętro. Wtedy nie trzeba chodzić po hotelu schodami przeciwpożarowymi. Windy są oznakowane. Przy każdej znajduje się tabliczka z numerami pięter, na które dana winda dojeżdża.
Tak jak pisałam wcześniej najlepiej wiejść do hotelu głównym wejściem, iść prosto przed siebie i skręcić na lewo do pierwszych możliwych wind. W sumie są 3 miejsca gdzie znajdują się windy. Każde z wejść jest oznaczone numerami pięter na które wyjeżdżają widny, Taras widokowy znajduje sie na 57 piętrze dlatego trzeba właśnie ten przedział wybrać i kierować się do wind oznaczonych m. in tym numerem. Jak wejdziesz do hotelu głownym wejściem (od przodu) to będą to pierwsze możliwe windy (wcześniej miniesz po prawej stronie recepcje). Piętro 57 jest odblokowane i działa bez karty!
Z tarasu widokowego możesz zrobić zdjecia ale zza szyb. Polecam więc wejść do restauracji i tam udać się na taras skąd rozpościera się przepiękny widok na całe miasto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:10 

A zeby uruchomic winde nie jest przypadkiem potrzebna karta hotelowa?


Sent from my iPad using Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:14 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Anonymous napisał(a):
A zeby uruchomic winde nie jest przypadkiem potrzebna karta hotelowa?


Sent from my iPad using Tapatalk


My byliśmy gośćmi hotelowymi więc problemu nie było...
Winda pewnie też problemem większym nie będzie...
Przed wejściem na basen musisz okazać kartę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:16 

Ja bylem na tym basenie bez okazywania karty, pisalem o tym kiedys wczesniej. Natomiast mialem szczescie bo ktos mnie na 57 pietro wwiózł.


Sent from my iPad using Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#32 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:41 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Anonymous napisał(a):
Ja bylem na tym basenie bez okazywania karty, pisalem o tym kiedys wczesniej. Natomiast mialem szczescie bo ktos mnie na 57 pietro wwiózł.


Sent from my iPad using Tapatalk

Nie wiem jak to zrobiłeś bo wjazd pewnie nie będzie problemem ale po obu stronach zawsze są stanowiska i ochrona sprawdza karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:45 

Razem napisał(a):
Nie wiem jak to zrobiłeś bo wjazd pewnie nie będzie problemem ale po obu stronach zawsze są stanowiska i ochrona sprawdza karty

Wszedlem wejsciem przeciwpozarowym
Góra
 PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 30 Lis 2014 01:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2013
Posty: 88
opcja z windami dziala, wystarczy wsiasc z jednym z gosci hotelowych (ktory posiada karte uruchamiajaca winde) do odpowiedniej windy i szybko nacisnac 57 pietro (bo gdy wspolpasazer wysiadzie bedzie za pozno). na gorze mozna spokojnie pocykac foty. przed restauracja sprawdzano czy jest sie gosciem hotelowym, tak samo przy wejsciu na basen.
_________________
http://www.the-Ollie.com
http://www.facebook.com/the.ollie.blog

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 30 Lis 2014 03:59 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
jesli ktos z was dal rade wejsc na basen - gratulacje. ja nie dalem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 13 Sty 2015 17:29 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 47
Loty: 75
Kilometry: 141 594
Da rade wejść, sprawdzone na własnej skórze. Hotel jest bardzo duży i strasznie dużo kręci się w nim osób, więc nikt nie panuje nad tym kto jest gościem hotelowym a kto nie. Wjazd na 57 piętro jest banalnie prosty. Windy z wieży 1 i 3 dojeżdżają na taras i basen. Przejazd windą nie należy do najtrudniejszych, taras i basen na górze to największa atrakcja tego hotelu, więc prawie każda winda tam jedzie. Jeśli osoba, z którą wsiądziemy, akurat nie jedzie na 57, wystarczy grzecznie poprosić o wciśniecie dla nas ostatniego piętra. Nikt nam nigdy nie odmówi, ani nie oburzył się, że nie mamy karty do aktywacji windy. Po wyjściu z windy jest tylko jedna droga na taras widokowy, tam nikt nie sprawdza kart hotelowych. Dopiero z tarasu widokowe jest wejście na basen, gdzie owe karty są skanowane. Aby wejść do restauracji też nie trzeba być gościem hotelowym. Ogólnie na tarasie można się swobodnie kręcić ile się chce. Z wejściem na sam basen jest gorzej, ale jest to możliwe. Wystarczy zagadać do sympatycznie wyglądających osób, które np siedzą w restauracji, albo wyszły z basenu na taras i poprosić o pożyczenie kart. Nam to się udało przy pierwszej parze z która rozmawialiśmy, akurat wychodzili z basenu na taras. W zastaw zostawiliśmy im paszporty. Do tego jednak na pewno jest łatwiej z perfekcyjnym angielskim, bardzo dużo amerykanów. Karty nie są sprawdzane przy wyjściu z basenu, czyli np jeśli jesteśmy w dwie osoby, możemy pogadać z trzema osobami, aby nas tylko wprowadziły na basen - dwie osoby czekają, a jedna nas wprowadza i odbiera z powrotem karty.
Powodzenia! gra warta świeczki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 22 Sty 2015 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
straszne parcie widzę maja niektórzy na ten basen ;)

chodzi o sama kąpiel czy bardziej o fotkę która chwilę później poleci na fejsa/bloga itd z podpisem "relax w naszym hotelu" :mrgreen:

widziałem taką u Beckhama ostatnio ,ale on raczej zapłacił za pobyt...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 16 Lut 2015 03:14 

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 4
generalnie dla gości.. za 20 dolarów mozna wjechac na gore.. i tak super widok i jezeli chodzi o spędzenie dnia tam, to jak w kazdym innym hotelu... jeden z podwożących mnie łódką pod przystanek taksówki wodnej powiedział, że lepiej iść do muzeum sztuki niż tam na górę... no moze miał rację.. na pewno wiecej info w muzeum :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Maj 2015 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 165
Loty: 7
Kilometry: 27 489
Czy ktoś będzie w Singapurze w dniach (jakichkolwiek pomiędzy) 2 Lipca - 20 Lipca ?

Chciałem wejść na ten basen i może jak by było kilka osób to zrzutka na noc dla kogoś i pożyczanie kart ?
Noc kosztuje na booking.com niecałe 1400zł dla 2 osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 21 Maj 2015 10:34 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Jak dla mnie sam pomysl to masakra. Ale pewnie sie nie znam.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group