Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Lip 2012 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Zna ktoś jakiś sposób na wejście na basen infinity pool w Marina Sands Bay w Singapurze? Nie musi być za darmo, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na nocleg w tym hotelu. Na kilku blogach czytałem, że komuś udało się wejść nie będąc gościem, ale wszędzie brak szczegółów.. wiem, że można wejść na taras obserwacyjny za 20SGD ale chciałbym tam popływac, a nie tylko zobaczyć
wiem, że można tam wejść jako osoba towarzysząca kogoś z hotelu - w ostateczności mogę iść do hotelu na kolację i poprosić kogoś żeby mnie zabrał ale może jest jakaś inna opcja :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 01 Sie 2012 14:50 

Rejestracja: 13 Maj 2012
Posty: 13
Może napisz maila do hotelu, powiedz, że będziesz w Singapurze tylko na kilka godzin i chciałbyś się zrelaksować itp, może coś zdziałasz :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Sie 2012 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
musisz dac w lape ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Sie 2012 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
nrm napisał(a):
musisz dac w lape ;)

W najmniej skorumpowanym kraju na świecie? Chyba szybko bym stamtąd nie wrócił :D
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 01 Sie 2012 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
będę za 3 tygodnie, na jakieś 3-4 dni. Jedna z rzeczy, którą najbardziej chciałem w SIN zobaczyć, bo byłem przekonany że kosztuje 20SGD a tu takie rozczarowanie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Sie 2012 20:56 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Tam codziennie przewija się kilka tysięcy osób, jak to sobie wyobrażasz? Można natomiast załapać się na wycieczkę po części basenowej, pytaj o to w hotelu. Planuj wizytę w Marina Sands tak, żeby załapać się na zachód słońca - warto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Sie 2012 21:47 

Rejestracja: 01 Sie 2012
Posty: 5
Witam
Koszt wejścia wynosił około 15-18 euro od osoby a było to w listopadzie 2011.
Nie ma żadnego problem z tym ponieważ na gorze jest zrobione miejsce widokowa dla turystów(nie gości hotelowych).
Jadnak nie polecam ponieważ ta najciekawsza cześć z basenem jest dostępna tylko i wyłącznie dla gości hotelowych.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Sie 2012 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 95
Loty: 78
Kilometry: 90 328
Ja we wrześniu 2010 zapłaciłem 20 SGD za wjazd na taras widokowy i naprawdę mi się podobało, "teren" dla turystów obejmował także miejsce obok basenu więc widoki były świetne (byłem oddzielony od basenu tylko murkiem wysokim na jakieś 50-60 cm dosłownie). Inna sprawa jakbyś chciał się wykąpać ;)

Co do atrakcji SG to szczerze polecam: http://wikitravel.org/en/Southern_Ridges_Walk. Przeszedłem odcinek od mostu Alexandra Arch do Mt. Faber i to było coś świetnego (szczególnie Forest Walk oraz most Henderson Waves) !
_________________
Uber
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Sie 2012 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
luxyfer napisał(a):
wiem, że można wejść na taras obserwacyjny za 20SGD ale chciałbym tam popływac, a nie tylko zobaczyć



kubakas napisał(a):
Koszt wejścia wynosił około 15-18 euro od osoby. Jadnak nie polecam ponieważ ta najciekawsza cześć z basenem jest dostępna tylko i wyłącznie dla gości hotelowych.
pozdrawiam



Zderzaq napisał(a):
Ja we wrześniu 2010 zapłaciłem 20 SGD za wjazd na taras widokowy i naprawdę mi się podobałoInna sprawa jakbyś chciał się wykąpać ;)


czy ktokolwiek z Was zadał sobie trud przeczytanie pierwszego posta w temacie, czy po prostu sobie randomowo komentujecie, bo zobaczyliście nazwę hotelu, w którym kiedyś byliście i to Wam wystarczy, żeby podzielić się z całym forum swoimi przeżyciami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Sie 2012 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 95
Loty: 78
Kilometry: 90 328
Ja sobie nabijam posty, a co ;P
+1

/joke mode off
_________________
Uber
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Sie 2012 19:47 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 3
Hotel faktycznie robi wrażenie. Ok. 1000 PLN za noc - najtańsza opcja, ale tylko po to żeby wejść na basen nie jest tego warte.
Zauważyłem że można ominąć płacenie tego 20 SGD - przynajmniej niektórzy próbowali tak robić - po prostu wchodzi się do windy i liczy na to, że ktoś jedzie na taras. Gorzej jak wysiądzie wcześniej - winda działa na kartę gościa i trzeba pewnie jeździć do skutku :)
Słyszałem już chyba od trzech osób, że weszły na basen na lewo, ale albo piszą bajki albo miały faktycznie dobrego znajomego z obsługi. Na korupcję w Singapurze raczej bym nie liczył...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 30 Sie 2012 23:16 

Rejestracja: 30 Sie 2012
Posty: 1
Wejście na część basenową nie będąc gościem hotelu może nie być proste. W zeszłym roku były wycieczki codziennie o 11:00 ale można było sobie tylko popatrzeć..

Co do tarasu widokowego, jak byłem to był oddzielony od basenu wysokim "płotem" tak, że nic nie było widać. Do tej pory nie wiem czy to był jakiś remont czy to tak na stałe. Wjazd tak jak już było wspominane 20 SGD. Osobiście zapłaciłem ale potem poznałem wielu ludzi, którzy wjechali bez problemu windą. Nie wnikałem jak jest z kartami ale wiem, że nie każda winda dojeżdża do samego tarasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 30 Sie 2012 23:53 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Wychodząc z windy trzeba kierować się na prawo i wychodzi się na tył tarasu dla gości hotelowych; będąc z ręcznikiem i w kąpielówkach (czyli w stroju nie budzącym podejrzeń) można bez problemu wejść na teren basenu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Wrz 2012 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Dla potomnych...
w wieży nr 1 poczekałem chwilę w lobby przy windzie, wyszło akurat kilku młodych singapurczyków z windy, zapytałem czy mogę z nimi wjechać na górę, bez problemu się zgodzili, dali mi swoją kartę i tym sposobem znalazłem się w basenie za free :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 05 Wrz 2012 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
jacek69 napisał(a):
Zazdroszczę. Poczynię więc podobne kroki i może i mnie się uda.
Jakie wrażenia, warto poczekać godzinę na darczyńcę? :)
Czy to była karta od pokoju, czy jakaś specjalna na basen?

zwykła karta do pokoju - singapurczyków było z dziesięciu, dwóch weszło z nami i wzięło 4 karty - dwie dla nas :)
Basen sam w sobie bardzo słaby, no ale widoki i szanse na zdjęcia niesamowite. Warto też spojrzeć na widoki z drugiej niż basen strony, gdzie widać setki ogromnych kontenerowców czekających na wpłynięcie do portu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Wrz 2012 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
jacek69 napisał(a):
luxyfer napisał(a):
jacek69 napisał(a):
Zazdroszczę. Poczynię więc podobne kroki i może i mnie się uda.
Jakie wrażenia, warto poczekać godzinę na darczyńcę? :)
Czy to była karta od pokoju, czy jakaś specjalna na basen?

zwykła karta do pokoju - singapurczyków było z dziesięciu, dwóch weszło z nami i wzięło 4 karty - dwie dla nas :)
Basen sam w sobie bardzo słaby, no ale widoki i szanse na zdjęcia niesamowite. Warto też spojrzeć na widoki z drugiej niż basen strony, gdzie widać setki ogromnych kontenerowców czekających na wpłynięcie do portu


Czy każda osoba musi mieć swoją kartę, czy wystarczy jedna na dwie, trzy osoby?
Sprawdza ktoś, czy faktycznie każdy posiada kartę? Pytam na wypadek, gdybym musiał zaryzykować sam, gdy nikogo z gości nie zdołam namówić na wspólny basen :)
Wrzuć może jakieś foto.


Dokładnie Ci nie odpowiem, bo my poszliśmy w 4 osoby z czterema kartami, ochroniarz na górze powiedział cards please, a my mu nimi machnęliśmy i tyle. Trudno powiedzieć, czy 2 karty na 4 osoby wystarczą.
fotek w necie jest pełno.. to naprawdę tak wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 14 Paź 2012 21:17 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 1
|...o...| napisał(a):
Do normalnego pokoju dwuosobowego przysluguja dwie karty otwierajace dzwi pokoju, na kazda karte osoba wynajmujaca moze wprowadzic na basen max. dwie inne osoby np. swoich znajomych.
Z basenu jest widok jest na tybune glowna F1 ;) rok temu basen byl pelny ogladajacych inaczej F1.

W marcu moge podeslac zdjecia jak sie tam dostac ;) jesli to by kogos interesowalo.

Dasz jakis kontakt na priv?? Mam kilka pytań
Pozdrawiam piotrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Sty 2014 22:52 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
Na część basenową nie możesz wejść za darmo i nie jest prawdą to, że jedna osoba, która jest gościem hotelowym może wprowadzić dwie znajome. Natomiast co do wyjazdu na taras widokowy to jak najbardziej. Wchodzisz do hotelu głównym wejściem, idziesz prosto przed siebie i skręcasz na lewo do pierwszych możliwych wind. W sumie są 3 miejsca gdzie znajdują się windy. Każde z wejść jest oznaczone numerami pięter na które wyjeżdżają widny, Taras widokowy znajduje sie na 57 piętrze dlatego trzeba właśnie ten przedział wybrać i kierować się do wind oznaczonych m. in tym numerem. Jak wejdziesz do hotelu głownym wejściem (od przodu) to będą to pierwsze możliwe windy (wcześniej miniesz po prawej stronie recepcje).
Z tarasu widokowego możesz zrobić zdjecia ale zza szyb. Polecam więc wejść do restauracji i tam udać się na taras skąd rozpościera się przepiękny widok na całe miasto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Lut 2014 19:07 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 22
Witam,
piszę w sprawie tego fajnego hotelu w Singapurze
chciałbym prosić o pomoc z wejściem na ten słynny basen
serdecznie proszę o odpowiedzi osób które tam były i próbowały!

1) czy po wyjściu z windy ktoś jeszcze sprawdza te karty?
2) czy wejście do restauracji na górze jest darmowe i legalne?
3) czy w windach rzeczywiście trzeba użyć karty (jedni piszą że na taras można za free a inni piszą że trzeba płacić)

będę wdzięczny za każdą informację
pisz proszę na tomasz.kubicki@o2.pl
pozdrawiam
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Lut 2014 19:18 

Trzeba uzyc karty, ja wjechalem na przedostatnie pietro bo akurat ktos jechał a dalej schodami przeciwpożarowymi :)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group