Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 867 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Azuon
#121 PostWysłany: 17 Lut 2011 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
Pewnie po natowaniu wszystkie komputery wychodzą na świat jednym adresem, który został zablokowany przez ryanair'a.
Obejść to można ewentualnie anonimowymi serwerami proxy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Azuon
#122 PostWysłany: 18 Lut 2011 01:47 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Akurat nie o ten problem mi chodziło, a o coś zupełnie innego: jednoczesne używanie na dwóch komputerach azuona może prowadzić do zablokowania licencji.

Blokowanie wyszukiwarki na stronie Ryanaiar to zupełnie inna sprawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#123 PostWysłany: 18 Lut 2011 10:32 

Rejestracja: 13 Lut 2011
Posty: 14
Zbanowany
Mnie też nie o ten chodziło,
oczywiście że licencja nie zezwala na jednoczesne użycie wyszukiwarki z różnych komputerów z tym samym loginem.
Problem który opisuje dotyczy dostępu do website Ryanair.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#124 PostWysłany: 27 Lut 2011 14:56 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 17
Witam.
Mam najnowsza wersje Azuona (2.9) oraz wykupiona licencje. Jak szukam polaczenia Wroclaw - Alicante, to w ogole nie pokazuje mi wynikow bez przesiadek, a przeciez Ryanair leci tam bezposrednio. Czy u kogos to tez jest ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#125 PostWysłany: 27 Lut 2011 16:09 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Głupie pytanie: na jaki termin szukasz? Jak masz ustawionego Azuona? W Azuonie masz możliwość wykluczenia lotów bezpośrednich (wyszukuj tylko loty z przesiadką).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#126 PostWysłany: 27 Lut 2011 16:10 

Rejestracja: 01 Lut 2010
Posty: 176
Loty: 29
Kilometry: 42 139
bo zaczynają od kwietnia :)
_________________
"Ru[url=l]ss[/url]ia is a gas station masquerading as a country"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#127 PostWysłany: 27 Lut 2011 16:33 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 17
to jaki blad programu chyba jest, jak mam zaznaczone Data poczatkowa luty, a tez luty (standardowo tak mialem) to nic nie wyszukalo mimo ze nie byla zaznaczona opcja "ogranicz do tych dat". Jak sie zmieni to jest ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#128 PostWysłany: 27 Lut 2011 17:23 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
moozq napisał(a):
to jaki blad programu chyba jest, jak mam zaznaczone Data poczatkowa luty, a tez luty (standardowo tak mialem) to nic nie wyszukalo mimo ze nie byla zaznaczona opcja "ogranicz do tych dat". Jak sie zmieni to jest ok

Błąd jest chyba pomiędzy klawiaturą a oparciem fotela ;)
Ogranicz się do tych dat oznacza li tylko że szuka w te konkretne dni
W lutym nie ma bezpośrednich lotów, więc nie miał co szukać. WRO-ALC zaczyna latać od rozkładu letniego, który wchodzi w życie 27 marca. Jeśli wyszukiwanie będzie obejmowało daty po 27 marca, Azuon znajdzie CI takie połączenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#129 PostWysłany: 27 Lut 2011 18:07 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 17
A wlasnie ze nie bo blad byl pomiedzy lozkiem a monitorem (wygoda :) Ok, juz rozumiem, dzieki !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#130 PostWysłany: 01 Mar 2011 14:18 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Działa wam wersja demo? U mnie wyskakuje błąd: "Azuon must upgrade to a new version!" i nie da rady w ogóle wejść do programu...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#131 PostWysłany: 01 Mar 2011 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
U mnie pojawia się pytanie czy aktualizować do najnowszej wersji. Ale kiedyś też miałem taki komunikat i pomogło ściągnięcie ze strony najnowszej wersji programu i zainstalowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#132 PostWysłany: 03 Mar 2011 22:49 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 3
Witam,
Mam karte Wbk na okaziciela, i zastanawiam się co podać podczas procesu zakupu Azuona (prosza o dane jak na karcie) Oczywiście mogę podać prawdziwe dane ale powoli zaczyna mnie irytować że każdy chce znać moje dane łacznie z adresem zamieszkania itp.. Zastanawiam się zatem czy musze tam podawać w pełni poprawne dane? Jaki macie na to pogląd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#133 PostWysłany: 03 Mar 2011 23:56 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1880
HON fly4free
Chodzi ci o to, że kupiłeś kartę "na okaziciela" tylko po to, żeby "nie podawać swoich danych osobowych", bo "to cię zaczyna drażnić"? A jako pierwszego "wroga" namierzyłeś akurat procedurę zakupu programu Azuon?? Moja rada jest taka: nie kupuj Azuona. Niczego nie kupuj. W ten sposób unikniesz tej strasznej "konieczności" podawania danych "posiadacza karty". Miej jednak na uwadze, że do samolotu raczej nie uda ci się wejść anonimowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#134 PostWysłany: 04 Mar 2011 15:11 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 3
Kartę na okaziciela kupiłem, bo jak wiadomo zwalnia z opłat przy kupowaniu biletów nie wiem jak wywnioskowałeś, że nie wiem jak kupuje się bilety i jakie dane podaje przy tej czynności. W azuonie proszą o podanie danych jak na karcie, dlatego pytam, co podawaliście(na karcie jest tylko karta Premium) Osobista opinia na temat tego, co mnie denerwuje nie jest skierowane bezpośrednio do Azuona tylko ogólnie. Wszędzie proszą nas o podanie jak największej ilości danych osobowych, co raczej nie jest najlepszą praktyką, nie każda firma przestrzega zasad ochrony danych osobowych (szczególnie małe firmy) a podając je tracimy nad nimi kontrole (są sprzedawane np.) potem tylko się dziwimy, dlaczego dostaje tyle spamu reklam albo kolejny telefon z super promocja itp. Wydaje mi się ze kolega, jako biznesman nawet w przypadku nie podziałania moich poglądów nie powinien reagować w tak krytycznie-sarkastyczny sposób, jeśli chodzi o dane osobowe, ich ochronę itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#135 PostWysłany: 04 Mar 2011 15:44 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1880
HON fly4free
A jednak - wziąwszy pod uwagę, że karty pre-paid wymagają doładowania, czasami (jeśli się spieszymy) dodatkowo płatnego - nie rozumiem chęci użycia tej karty do płatności innych niż za zakup biletu lotniczego (Ryanair). To jedno. Druga sprawa, którą właśnie empirycznie sprawdziłem - za Azuona płaci się przecież poprzez paypal-a - gdzież więc jest ta konieczność podawania jakichkolwiek danych Azuonowi ????

Cytat ze strony Azuon: "Uwaga: Po kliknięciu na subskrybuj powyżej, zostaniesz przeniesiony do internetowej strony płatności. Płatności są przetwarzane bezpiecznie i pewnie przez Paypal. Możesz dokonać płatności zarówno kartą debetową jak i kredytową(np. Visa lub Mastercard) za pośrednictwem konta PayPal. Konto Paypal zostanie utworzone w przypadku, gdy jeszcze go nie masz. Możesz zrezygnować w każdej chwili na tej stronie, jak również na stronie Paypal. Twoje prywatne dane i dane karty płatniczej nie będą zapisywane ani w jakikolwiek sposób udostępniane zespołowi Azuon"

Nadal więc nie rozumiem Twojego pytania - co wpisywać płacąc za Azuon, poza jakimś (mimo wszystko dziwnym - w tym konkretnym kontekście - a nie ogólnie) przewrażliwieniem. Głupotą jest podawanie swoich danych (urodzin, adresów), komórek itp itd na wynalazkach typu facebook, a nie w swoim paypal'owym koncie. Howgh!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#136 PostWysłany: 04 Mar 2011 16:38 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 3
Przez paypal ok wiec nie potrzebnie sie wypowiadam sorry, co do uzywania tej karty nic mnie nie kosztuje jej doładowanie i jakos mi tak wygodniiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#137 PostWysłany: 05 Mar 2011 08:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2010
Posty: 621
Czy mozna w tym programie ustalić na jakim lotnisku chcemy przesiadke? Chodzi mi o wskazanie konkretnego lotniska, zeby np. wyszukalo wszystkie mozliwe loty z polski, do hiszpanii, ale przez bruksele. Z góry dzieki za pomoc :)
_________________
Masz pytania odnośnie zakupu biletów? Zajrzyj najpierw do NOWEGO FAQ: http://fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=82&t=6927&p=109901#p109901
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#138 PostWysłany: 14 Mar 2011 13:38 

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 92
Czy funkcjonuje wam poprawnie Azuon ? W wersji demo jak zaczynam wyszukiwać po jakimś czasie jest Próba 1,2,3.. Czy Ryanair wykrywa masowe przeszukiwanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#139 PostWysłany: 14 Mar 2011 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
karoll napisał(a):
Czy funkcjonuje wam poprawnie Azuon ? W wersji demo jak zaczynam wyszukiwać po jakimś czasie jest Próba 1,2,3.. Czy Ryanair wykrywa masowe przeszukiwanie ?

tak. I jest captcha. Przy czym nie uzywam azuona wiec nie wiem czy juz programiscie udalo sie to rozwiazac czy nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azuon
#140 PostWysłany: 14 Mar 2011 14:00 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Mi azuon działa, właśnie wyszukuje mi, Captchy nie mam ;)

Swoją drogą przydałby się ktoś kto się zna na sieciach, serwisach internetowych na tym poziomie by przeanalizował dlaczego jedni maja problem inni nie mają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 867 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group