Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Wrz 2016 09:03 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 192
Loty: 118
Kilometry: 241 266
Z tego co zdążyłem wyczytać na tym forum (a przeczytałem wszystkie wątki i relacje o Seszelach) to na La Digue jest wypożyczalnia rowerów faktycznie w okolicy portu. Wypożyczenie roweru powinno kosztować ok. 50 rupii za dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 15 Mar 2018 15:59 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Hej, jak spędzilibyście 6,5 dnia na Seszelach? Zależy nam na rajskim plażowaniu, ale w budżetowych cenach. :) Przylot w niedzielę, wylot w kolejną niedzielę. Zastanawiam się czy nie rozciągnąć wyjazdu o 1-2 dni. Czas nie jest z gumy, ale chętnie posłucham doświadczonych osób. Co byście radzili?

Edit: budżetowo oczywiście jak na Seszele. Byłem na Malediwach "po taniości" i znalazłem prawdziwie rajskie plaże, a nie wydałem kroci. Pytanie czy na mniej dostępnych Seszelach też jest to możliwe.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Arekkk, 15 Mar 2018 16:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:06 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
pytanie jest na ile seszele da sie zrobic budzetowo...
pytanie do ogarnietych bardziej w temacie - ile kosztuje nocleg dla dwoch osob w miare
znosnych warunkach w odleglosci pozwalajacej na spacer na plaze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@michcioj, Seszele sa niestety drogie, zalezy gdzie, jaki standard i w jakim okresie, przykladowo w marcu na La Digue za guesthouse czy 3* hotel od ok. $90 za pokoj.
Lepiej podaj cene jaka jestes w stanie zaplacic, jaki standard Ci odpowiada i moze niekoniecznie La Digue, gdzie plaze zrobily na mnie wrazenie. :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 15 Mar 2018 19:22 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
sama lecę w maju na 9 dni i jak szukam noclegów to da się coś ogarnąć do 70-80 EUR za noc. Do tego jedzenie w budach po 15-20 zł za posiłek, autobusy na miejscu (ok 1zł za bilet). Najdroższe są loty na Praslin (wyszło ok 450zł za RT). Prom na La Digue to koszt ok 30 EUR.
Myślę, że dość budżetowo można liczyć ok 50 EUR za os za dzień pobytu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group