Fly4free.pl

Fly & drive w Szwajcarii: loty do Bazylei z Wrocławia + wypożyczenie samochodu za 430 PLN (470 PLN bez WDC)

430 PLN
Szwajcaria widok jeziora
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: gevision / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Podróż po Szwajcarii musi być bardzo droga? Niekoniecznie – skorzystajcie z tanich biletów lotniczych, a następnie wypożyczcie auto na miejscu, by na własną rękę odkrywać uroki tego pięknego kraju.

Czekolada, zegarki i setki mitów, które narosły dookoła bankowych skarbców wypełnionych złotem. Z tym w skrócie kojarzy się Szwajcaria. Ale czy wiecie, ile jest tu schowanych pieniędzy, dlaczego nie ma stolicy, co wyróżnia tutejszą flagę i czemu niemal każdy posiada broń? Sprawdzamy, czy Zurych faktycznie ma magiczną moc przyciągania wizjonerów?

Zurych widok miasta
Foto: MarinaDa / Shutterstock

Podsumowanie oferty

430 PLN / osoba (859 PLN / 2 osoby)
Loty z Wrocławia do Bazylei (23-27 października) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 703 PLN / 2 osoby (352 PLN / osoba)

W tytułowej cenie dostępne są pierwsze dwa bilety, za kolejne zapłacicie 5 PLN więcej. W celu uzyskania najniższej ceny po kliknięciu w link wybierzcie spośród dostępnych opcji Wizz Air, ustawiając następnie odpowiednią liczbę podróżnych.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Wypożyczonym samochodem łatwo będziecie mogli przemieszczać się po Szwajcarii. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o pojazd w trakcie wynajmu.

Przykładowa trasa:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dopiero co wróciłem z takiego tripa, było super! :) Natomiast co do wynajmu to oczywiście należy to zrobić po stronie francuskiej. Jeśli chodzi o wynajem na lotnisku (po stronie francuskiej kod: BSL) to należy pamiętać o tym, że na sam koniec (trochę z nienacka) doliczona będzie opłata bodajże 47 EUR właśnie za to, że jest to wynajem na lotnisku. Dowiedziałem się o tym już po zapłaceniu, z PDFa, którego mi przysłano, ale szczęśliwie udało się odwołać rezerwację i odzyskać całe pieniądze. Co więc zrobiłem? Wynajałem samochód przez AutoEurope (koniecznie wersja amerykańska strony, jest taniej!) w oddalonej o ok. 25 km Miluzie (fr: Milhouse). Można się tam dostać pociągiem (do przejścia na nabliższą stację jest jakieś 1.5km od lotniska, pociągi co dwie godziny stamtąd śmigają) za 1.70 EUR. No więc w Miluzie, wynajmując mały samochód na 4 dni wraz z pełnym ubezpieczeniem (żeby nie martwić się) zapłaciłem $85 - bardzo przyjemna cena :) Do tego dochodzi  14 EUR francuskiego podatku drogowego (nieuniknione...), a naklejka na szwajcarskie autostrady została mi podarowana. Także jak ktoś ma odrobinę więcej czasu - to jest najlepsza opcja. Polecam :)
Spaniel11, 17 września 2018, 23:55 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »