Fly4free.pl

Super przygoda! Floryda, Meksyk i Karaiby z Berlina za 2728 PLN. Loty + rejs

2728 PLN
Costa Maya
Foto: Just dance / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem propozycję dla nieco bardziej spragnionych podróżników w trakcie której z pewnością nie będziecie się nudzili. Polecicie na Florydę spędzając tam kilka dni, skąd następnie wyruszycie w niezwykły rejs.

Całą podróż odbędziecie pod koniec roku, a dokładnie między 6 a 18 grudnia. W tym okresie, w proponowanych przeze mnie miejscach podróży pogoda będzie dobra. Do Miami polecicie liniami British Airways z krótkimi (3-4 h) przesiadkami w Londynie. Wylot realizowany jest z Berlina, dlatego zobaczcie jak tam tanio dojechać. Bez dodatkowych opłat polecicie tylko z bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

W rejs wyruszycie 9 grudnia spędzając w podróży 8 dni. Trasa wygląda następująco: Miami-Jamajka(Ocho Rios)-Kajmany(Georgetown)-Meksyk(Costa Maya)-Bahamy-Miami. Odbędziecie go na pokładzie wycieczkowca MSC Armonia. Cena zawiera pełne wyżywienie na statku. Całkowity koszt rejsu to 349 EUR (ok. 1510 PLN).

Po przylocie do Miami, zanim wybierzecie się w rejs, spędzicie 3 dni. Na ten czas proponuję wam zakwaterowanie w bardzo ładnym apartamencie przy plaży w Miami Beach. Każdy z apartamentów ma łazienkę z prysznicem, klimatyzację, telewizor LCD. W kuchni znajdzicie kuchenkę mikrofalową, lodówkę i ekspres do kawy.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »