Fly4free.pl

Ferie zimowe i walentynki na Martynice: 7 dni za 4725 PLN (loty z Warszawy + hotel niedaleko plaży)

4725 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Damien VERRIER / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Święto zakochanych pod palmami! Wyjazd na Martynikę to również świetna alternatywa dla tradycyjnego zimowiska – tam, w przeciwieństwie do naszego kraju, będzie ciepło i słonecznie. A to wszystko bez konieczności posiadania paszportu – do podróży wystarczy sam dowód osobisty.

Na Karaiby udacie się w terminie obejmującym ferie zimowe (dla woj. mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego oraz zachodniopomorskiego), 13 – 20 lutego. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym 3* B&B Hotel Fort-de-France. Znajduje się on niedaleko plaży, a poza zakwaterowaniem w komfortowo urządzonych pokojach, oferuje swoim gościom odkryty basen, wspólny salon oraz restaurację.

Termin podróży: luty 2023 r.
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony wraz z zakwaterowaniem w hotelu zapłacicie 4725 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 3703 PLN/tydzień/2 osoby

W 3* B&B Hotel Fort-de-France dla gości przygotowano komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do WiFi, prywatną łazienkę oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »