Fly4free.pl

Ferie w Nowym Jorku za 2839 PLN. Loty 5* linią Lufthansa z Warszawy i 7 nocy w 3* hotelu

2839 PLN
nowy jork widok na manhattan
Foto: dibrova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie zimową przerwę w nauce na odkrywaniu uroków oraz zwiedzaniu miasta, które nigdy nie śpi. Nowojorska „dżungla” wieżowców na pewno zrobi na was wrażenie, tak samo jak wiele słynnych miejsc, które kojarzyć możecie ze szklanego ekranu.

Na urlop do Stanów udacie się na początku lutego w terminie obejmującym czas trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim.

Do Nowego Jorku podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów 5* linii Lufthansa z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Monachium. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Chelsea Inn, który znajduje się na Manhattanie. Z lotniska JFK w okolice miejsca noclegowego (stacja 14th Street) dojedziecie komunikacją publiczną (pociągiem lotniskowym oraz metrem).

Termin podróży: 5 – 12 (13) lutego
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 2839 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2108 PLN/2 osoby/7 nocy

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w 3* hotelu Chelsea Inn, który znajduje się w odległości 650 metrów od słynnego budynku Flatiron. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Nowego Jorku

Zapewne w podróż wybieracie się z myślą, aby nie wydać za wiele – zgadza się? Dlatego zaraz po przylocie zaopatrzcie się w bilet/kartę – MetroCard – dzięki której przez 7 kolejnych dni będziecie mogli podróżować lokalnymi autobusami oraz wszystkimi liniami metra bez żadnego limitu! Jej koszt to tylko 33 USD (ok. 133 PLN). Dla porównania, za jednorazowy przejazd zapłacicie 2,85 USD (ok. 12 PLN).

Macie w planach przywieźć jakieś pamiątki? A co powiecie na możliwość zakupu markowych ubrań w okazyjnych cenach? Zainteresowani? W takim razie zajrzyjcie do jednego z wielu sklepów sieci: Marshalls, Burlington czy Ross Dress for Less. Gwarantuję wam, że nie będziecie zawiedzeni. Co jeszcze? Oczywiście tanie jedzenie 😉 . W Nowym Jorku jedną z najpopularniejszych przekąsek jest slice pizza. Najmniej, bo tylko 1 USD (ok. 4 PLN), zapłacicie w lokalu o jakże by innej nazwie, jak $1 Pizza.

Foto: hannes richter / Unsplash.com
Foto: dimitry anikin / Unsplash.com
Foto: Benny Rotlevy / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Loty 5* linią Lufthansa? Nein, danke. Das ist low cost keine 5*.
RosaVonJungingen, 8 stycznia 2022, 11:18 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »