Fly4free.pl

Ferie w Dominikanie: tygodniowy urlop w Santo Domingo za 2667 PLN. Loty z Berlina i 3* hotel ze śniadaniami

2667 PLN
Foto: : jovannig / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zimową przerwę w nauce spędźcie w przepełnionej słońcem oraz rajskich krajobrazów Dominikanie. Oddajcie się całodziennemu relaksowi na plażach (Boca Chica, La Boya i Guibia), kąpielom w ciepłym Morzu Karaibskim oraz wybierzcie się na zwiedzanie stolicy kraju – Santo Domingo.

Na wyspę Haiti udacie się w terminie obejmującym okres trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim.

Do Santo Domingo wylecicie 6 lutego tuż zza naszej zachodniej granicy, z berlińskiego portu lotniczego Brandenburg, a do stolicy Niemiec wrócicie po tygodniu spędzonym na Karaibach (14 lutego – uwzględniając rozkład lotów i strefy czasowe).

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Iberia z wygodnymi przesiadkami w Madrycie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Dominikanie zatrzymacie się w 3* hotelu Magic Tropical, który znajduje się w odległości 900 metrów od piaszczystej plaży Boca Chica. Z międzynarodowego portu lotniczego w Santo Domingo w okolice miejsca noclegowego dojedziecie Uberem za 225 DOP (ok. 19 PLN).

Termin podróży: 6 – 13 (14) lutego 2022
Linie lotnicze: Iberia
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 2667 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1490 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Dominikanie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Magic Tropical, który znajduje się w miejscowości Boca Chica, a od plaży o tej samej nazwie oddalony jest o 900 metrów. Na terenie obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Ferie w Dominikanie

Na początku lutego na południowym wybrzeżu Dominikany możecie liczyć na iść wakacyjną pogodę z temperaturami oscylującymi w granicach 30-32 stopni Celsjusza oraz 9 godzin słonecznych. W takich warunkach o relaks i odprężenie nie będzie trudno, szczególnie że „prawie” pod przysłowiowym nosem będziecie mieli piękną plażę –  Boca Chica.

Jeżeli chcielibyście coś zwiedzić, to musicie udać się do Santo Domingo, które jest zaliczane do najstarszych miast Nowego Świata! Wiele z tutejszych atrakcji znajduje się nieopodal siebie, w dzielnicy Ciudad Colonial – na przykład: zabytkowy pałac Alcázar de Colón, XVI-wieczna katedra Nuestra Señora de la Encarnación, ruiny Monasterio de San Francisco czy pałac prezydencki Presidencia de la República Dominicana. Gdzie jeszcze warto udać się na zwiedzanie Dominikany? Tego dowiecie się z tekstu oraz z relacji naszej redakcyjnej koleżanki – „Dałam się nabrać, że Dominikana to tylko plaże. A dawno żaden kraj mnie tak nie zaskoczył”.

Foto: Haniel Espinal / unsplash.com
Foto: jovannig / yayimages.com
Foto: jovannig / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, Dominikana pozostawiła otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.
  • Natomiast klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczące podróżowania do Dominikany w czasie COVID-19.
  • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
  • Oraz zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
  • Przed wyjazdem zajrzyjcie na nasze forum, gdzie znajdziecie garść praktycznych porad dotyczących Dominikany.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »