Fly4free.pl

Ferie zimowe w Cancun za 2599 PLN. W cenie loty z Berlina i 8 nocy w hotelu blisko plaży

2599 PLN
Plaża Cancun
Foto: javarman / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jednym z najpopularniejszych tegorocznych kierunków podróży jest Półwysep Jukatan i nic nie wskazuje na to, aby w przyszłym roku miało się to zmienić. Dlatego już dziś zachęcam was do zaplanowania urlopu w tej „gorącej” części Meksyku i to w terminie obejmującym zimową przerwę w nauce!

Do Cancun udacie się w terminie obejmującym czas trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim.

Podróż nad meksykańskie wybrzeże Morza Karaibskiego rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu Imperial Laguna Faranda, który znajduje się w wypoczynkowej części Cancun. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za ok. 20 PLN lub taksówką za ok. 50 PLN.

Termin podróży: 28 stycznia – 6 (7) lutego 2022 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz 8 nocy w hotelu zapłacicie tylko 2599 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1624 PLN/2 osoby/8 nocy

W Cancun proponuję wam noclegi w hotelu Imperial Laguna Faranda, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Ancha, w dzielnicy Zona Hotelara. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, spania oraz łazienki. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen oraz taras słoneczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop w Cancun

Jeżeli Cancun kojarzy się wam z piękną, szeroką plażą ciągnąca się aż po horyzont, krystalicznie czystą wodą o lazurowym kolorze oraz upalną pogodą – to właściwe skojarzenie. Na półwyspie Jukatan przez cały rok panują idealne warunki do relaksu oraz błogiego lenistwa.

Poza idealnymi kąpieliskami, w tej części Meksyku będziecie mieli szansę przybliżyć sobie historię starożytnej cywilizacji Majów. Chcielibyście popływać w błękitnych wodach Morza Karaibskiego z widokiem na ruiny? W takim razie wybierzcie się na plażę w Tulum! Co jeszcze warto zobaczyć w trakcie podróży? Tego dowiecie się z naszego planu zwiedzania – zapraszam.

Foto: Andrés Medina / Unsplash.com
Foto: Joseph Barrientos / unsplash.com
Foto: Sara García / unsplash.com
Przydatne informacje
  • Jeszcze więcej terminów z lotami do Cancun znajdziecie pod tym linkiem.
  • Aktualnie Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Aby wjechać do Meksyku na okres do 180 dni, nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziecie pod tym linkiem.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczn
  • Sprawdźcie, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »