Fly4free.pl

Warto! Sewilla, Lizbona i Rzym w jednej podróży z Krakowa za 425 PLN

425 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: João Reguengos / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeden wyjazd, trzy niesamowite miasta, niezliczona ilość wrażeń oraz wspomnień. Jesteście gotowi na taką przygodę? W takim razie skorzystacie z przygotowanej przeze mnie propozycji i ruszcie na europejskie wojaże.

Na niezwykłą wycieczkę, która składa się z 4 przelotów, udacie się na przełomie listopada i grudnia. Na początek czeka was przelot z krakowskiego lotniska w Balicach do Sewilli. Następnym przystankiem w podróży będzie stolica Portugalii, do której przylecicie z Andaluzji. Po trzech dniach Lizbonę zamienicie na stolicę Włoch, gdzie spędzicie kolejne dwa dni. Ostatni elementem układanki będzie lot z Rzymu do Krakowa.

Pierwsze trzy loty odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair, a ze stolicy Włoch do Polski wrócicie samolotem linii Wizz Air. Bilety dostępne są dla wszystkich chętnych – do ich zakupu nie potrzebujecie żadnych klubów zniżkowych. Pamiętajcie tylko, że bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udacie się tylko z małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: 30 listopada – 8 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży za 425 PLN:
Kraków – Sewilla 30.11
Sewilla – Lizbona 3.12
Lizbona – Rzym Ciampino 6.12
Rzym Fiumicino – Kraków 8.12

Hotel od 210 PLN/2 osoby/noc

W Rzymie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Romoli. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz lodówkę. W każdym jest łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Sewilli zatrzymajcie się w 3* hotelu Virgen de los Reyes, który znajduje się w odległości 15 minut spokojnego spaceru od centrum miasta. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem oraz suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* The 7 Hotel. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 171 PLN/3 dni

Chcielibyście zobaczyć coś więcej niż Sewillę? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do Hiszpanii i ruszcie w inne rejony Andaluzji.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ciekawa propozycja.
wiktoia457_wp_pl, 8 września 2022, 8:58 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »