Fly4free.pl

Dzień Singla w Wizz Air: Malta, Cypr, Hiszpania, Włochy, Gruzja i Islandia z Polski już od 93 PLN!

93 PLN
Oferta wyprzedana
fuerta
Foto: MagicFootage / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Takie poranki to my lubimy! Skorzystajcie z trwającej właśnie promocji w Wizz Air i zaplanujcie swój kolejny wyjazd. Wypoczynek na Fuerteventurze, odkrywania uroków Cypru, zwiedzanie Gruzji, a może relaks na Malcie? Zdecydujcie sami!

W podróż polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z Warszawy, Katowic, Krakowa i Gdańska. Na wycieczkę możecie udać się do Larnaki, Neapolu, Apulii, Barcelony, Rzymu, Mediolanu, Gruzji oraz na Maltę, Wyspy Kanaryjskie i Islandię.

Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Fuerteventurze polecam zatrzymać się w 4* Pierre & Vacances Fuerteventura Origomare, który położony jest na północnym krańcu wyspy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się na Maltę? Postawcie na pobyt w 4* Soreda Hotel. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

fue para
Foto: RossHelen / Shutterstock
Foto: Lizzy Komen / Shutterstock
Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »