Fly4free.pl

Ale wyprawa! Wietnam, Malezja, Australia, Fidżi, Samoa, Hawaje i Kalifornia z wylotem z Warszawy za 4771 PLN

4771 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Czy tak wygląda przygoda życia? Okrążcie glob podczas trwającej nieco ponad miesiąc podróży dookoła świata przez kilka kontynentów. Lista miejsc, które odwiedzicie jest naprawdę imponująca. Nie lada gratką są położone na Pacyfiku wyspy Fidżi, Samoa czy też Hawaje.

Koszt biletów lotniczych obejmujący wszystkie przeloty wyniesie was 4771 PLN. Pozornie cena może wydawać wam się wysoka, jednak w zamian odwiedzicie aż 6 krajów, w tym bardzo drogie Fidżi, czy Samoa. Każdy odcinek lotu rezerwujecie osobno. Podróż zakończycie w Krakowie. Skorzystajcie z naszych rad jak spakować się w bagaż podręczny.

Termin podróży: marzec, kwiecień 2020
Linie lotnicze: PLL LOT, Air Asia, Fiji Airways, Hawaiian Airlines, Norwegian oraz Wizz Air
Bagaż: rejestrowany (PLL LOT oraz Fiji Airways), w pozostałych liniach bagaż podręczny

Plan lotów:
Warszawa – Ho Chi Minh 19(20).03
Ho Chi Minh – Kuala Lumpur 25.03
Kuala Lumpur – Melbourne 27.03
Melbourne – Fidżi 31.03 (01.04)
Fidżi – Samoa 03.04
Samoa – Honolulu 10(09).04
Honolulu – Los Angeles 14(15).04
Los Angeles – Londyn (Gatwick) 19(20).04
Londyn (Gatwick) – Kraków 20.04

Hotel

W Ho Chi Minh proponuję wam zakwaterowanie w Hoasun Apartament

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Fidżi rozważcie zakwaterowanie w hotelu Bayview Cove

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Dookoła świata w nieco ponad miesiąc?

W pierwszym etapie podróży polecicie bezpośrednio 19 marca do Ho Chi Minh. Na miejscu spędzicie 5 dni, będziecie mogli w tym czasie odwiedzić największe atrakcje miasta, które słynie z kolonialnej architektury, szerokich bulwarów, nowoczesnych drapaczy chmur, ale także sporego ruchu na ulicach i gwarnego życia.

25 marca wybierzecie się do stolicy Malezji. Miasto, w którym miesza się tradycja z nowoczesnością słynie z dwóch ogromnych budynków Petronas. Warto w tym czasie także odwiedzić jaskinię Batu.

Po dwóch dniach 27 marca udacie się do Australii, a dokładniej do Melbourne. Polecam wam odwiedzić największe atrakcje, takie jak zabytkowa stacja me Flinders Station, Queen Victoria Market czy Royal Botanic Garden. Zapierającą dech w piersiach panoramę zobaczycie z mierzącej niespełna 300 metrów Eureka Tower.

31 marca polecicie na Fidżi narodowym przewoźnikiem Fiji Airways. Przemili ludzie, rajskie krajobrazy, wodospady, krystalicznie czysta woda, jedne z najlepszych plaż na świecie oraz bogata, a zarazem jakże egzotyczna kultura zachwycą was.

Po niespełna trzech dniach 3 kwietnia odwiedzicie najbardziej egzotyczne spośród wszystkich miejsc – Samoa. Wyspy leżące na środku Pacyfiku, ciągle nie odkryte przez masową turystykę oferują niezliczone atrakcje w postaci dzikiej przyrody, wodospadów, wulkanów czy gejzerów. Szerokie plaże będziecie mieli niemal tylko i wyłącznie dla siebie.

Na Hawaje polecicie 10 kwietnia, na miejscu wylądujecie dzień wcześniej 9 kwietnia. Oprócz doskonałych warunków do wypoczynku polecam wam odwiedzenie bazy wojskowej Pearl Harbor, Centrum Kultury Polinezyjskiej, czy też trekking wulkan Diamond Head.

14 kwietnia czeka was lot linią Hawaiian Airlines do Los Angeles. Na miejscu przespacerujcie się Hollywood Boulevard, ze słynną Hollywood Walk of Fame. Napis Hollywood z wysokimi palmami podziwiajcie ze Wzgórza Lee.

19 kwietnia z Los Angeles polecicie do Londynu, gdzie wylądujecie 20 kwietnia na lotnisku Gatwick. Następnie czeka was kilkugodzinna przesiadka i w ostatnim etapie linią Wizz Air wrócicie do Krakowa.

Foto: Martin Vlnas / Shutterstock
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Foto: ChameleonsEye / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Wietnamu musicie pamiętać o konieczności wyrobienia wizy. Najłatwiej będzie aplikować o nią on-line, a jej koszt to 25 USD.

  • Nie potrzebujecie już wizy do USA, ale pamiętajcie, że przed podróżą musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line, płacąc 14 USD (ok. 54 PLN).

  • Pamiętajcie o zmianie czasu. Podczas podróży będziecie musieli kilkukrotnie przestawiać zegarki.

  • Przed wyruszeniem w podróż zamówcie dla siebie wielowalutową kartę Revolut i nie traćcie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »