Fly4free.pl

Mega! Podróż dookoła świata z Warszawy za jedyne 3215 PLN!

3215 PLN
rtw dookoła świata
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jacob Lund / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przeszło wam kiedyś przez myśl, aby choć raz w życiu odbyć wycieczkę dookoła globu? Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie propozycji, to po 4 lotach i pokonaniu 27,577 km, będziecie mogli „odhaczyć” owo marzenie! Zainteresowani? To zapraszam po szczegóły.

Ta niezapomniana przygoda rozpocznie się 16 października na warszawskim lotnisku im. Chopina, skąd bezpośrednim lotem na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner PLL LOT udacie się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. W Los Angeles „zabawicie” przez 6 dni, a następnie przeniesiecie się do Tokio. Trasę pomiędzy USA a Japonią odbędziecie na pokładach samolotów linii Air Canada z przesiadką na lotnisku w Vancouver.

Natomiast w drogę powrotną z Tokio do Warszawy wyruszycie 30 października, a lot ponownie odbędziecie na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner PLL LOT. W podróż bez dodatkowych kosztów zabrać będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: 16 – 30 października
Linie lotnicze: Air Canada oraz PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Plan podróży dookoła świata:
Warszawa – Los Angeles 16.10
Los Angeles – Tokio 22 (23).10
Tokio – Warszawa 30.10

Hotel od 174 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Japonii proponuję wam noclegi w 3* Apa Hotel Akihabara Ekikita, który znajduje się w sąsiedztwie parku Izumi oraz centrum handlowego Bic Camera Akihabara. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor, lodówkę oraz zestaw do pażenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu La Quinta Inn & Suites LAX – będzie to dobra baza wypadowa do eksploracji Miasta Aniołów. W cenie zakwaterowania zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1344 PLN/6 dni

W trakcie pobytu w Los Angeles chcielibyście także pozwiedzać lub wybrać się do Las Vegas? Najlepszym sposobem na poruszanie się po mieście lub pomiędzy stanami będzie auto. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Przecież Japonia jest zamknięta dla turystów. Więc to żadna okazja, tylko mrożenie kasy. 
pawel84, 11 kwietnia 2022, 18:41 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kawy ani herbaty nie można zapażyć 😜
boguslaw.jankowski, 11 kwietnia 2022, 18:59 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Zawsze tak planuję RTW.. parzę kawę , zakładam kowbojski kapelusz z solińskiego straganu.. rozpościeram mapę.. i planuję.. :) Fajne. Noga TPAC do optymalizacji, ale całkiem przyjemnie. No i narodowo ! pozdro
tom971, 12 kwietnia 2022, 10:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »