Fly4free.pl

Dominikana last minute: 7 dni za 2761 PLN. Bezpośrednie loty z Poznania i noclegi ze śniadaniami

2761 PLN
Oferta nieaktualna
plaza w dominikanie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
„W marcu jak w garncu”, ale nie na słonecznych Karaibach. Tam przez cały dzień możecie cieszyć się z wysokich temperatur! To jest to, czego właśnie teraz potrzebujecie? W takim razie nie zwlekajcie z decyzją i już dziś zaplanujecie wypoczynek w Dominikanie.

Do Puerto Plata udacie się już za 3 dni (5 marca) z portu lotniczego Poznań-Ławica, a do kraju wrócicie po tygodniowym pobycie w Dominikanie (13 marca – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio i wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Anton Reef, który znajduje się nieopodal plaży Alicia, w miejscowości Sosúa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie Uberem za ok. 40 PLN.

Termin podróży: 5 – 12 (13) marca
Linie lotnicze: czarter PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 2761 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 3598 PLN/2 osoby

Poznań – Puerto Plata – Poznań »

Hotel 1924 PLN/2 osoby/7 nocy

W nadmorskim kurorcie Sosúa zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Anton Reef. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, lodówkę, telewizor oraz czajnik elektryczny. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »