Fly4free.pl

Egzotyczne last minute! Bezpośrednio Dreamlinerem do Cancun z 3 polskich miast od 1799 PLN

1799 PLN
Foto: Maciej Czekajewski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przy ofercie takiej, jak ta, liczy się refleks oraz umiejętność sprawnego pakowania! A w końcu piątkowy wieczór to najlepsza pora na podejmowanie szalonych decyzji 😊. Spędźcie Święta na Jukatanie, decydując się na bezpośredni przelot z trzech polskich miast.

Nad meksykańskie wybrzeże Morza Karaibskiego wybrać się będziecie mogli z poznańskiego lotniska Ławica (wylot 19 grudnia), z katowickiego lotniska w Pyrzowicach (wylot 23 grudnia) oraz z warszawskiego lotniska im. Chopina (wylot 24 grudnia) – we wszystkich przypadkach w Cancun spędzicie tydzień, a następnie wrócicie do Polski.

Na Półwysep Jukatan podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach (wyczarterowanych przez biuro podróży Rainbow) samolotów Boeing 787 Dremaliner należących do Polskich Linii Lotniczych LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Hotel od 314 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuję wam noclegi w 4* hotelu Beachscape Kin ha Villas & Suites, który znajduje się w wypoczynkowej części Cancun (Zona Hotelera). Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może 3* hotel Aloft Cancun, który na tle konkurencji wyróżnia się… wspaniałym basenem na dachu 😊? Do dyspozycji gości oddano komfortowe, klimatyzowane pokoje, a na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Meksyk to zdecydowanie jeden z najbardziej barwnych kierunków podróży. Wy tym razem spędzicie 7 dni na Jukatanie. Co robić podczas pobytu? Jeżeli jako swoją bazę wypadową planujecie potraktować Cancun, to koniecznie wybierzcie się na pobliską Isla Mujeres, tzw. Wyspę Kobiet. To właśnie tam znajdziecie jedną z najpiękniejszych meksykańskich plaż – Playa Norte. Co jeszcze Wypożyczcie meleks i objedźcie nim całą wyspę wokół! Przy okazji… odwiedźcie fermę żółwi: Tortugranja.

Jukatan to nie tylko rajskie plaże i palmy! To także niesamowite zabytki i ciekawa historia. Koniecznie odwiedźcie słynną Chichen Itza, czyli jeden z siedmiu cudów świata. Polecam wam odwiedzić to miejsce wcześnie rano, gdy nie jest one jeszcze aż tak oblężone przez turystów. Koszt wstępu wynosi 486 MXN (około 96 PLN, stan kursu na 17.12.2021 r.).

Foto: Carlos Huchim / Unsplash.com
Foto: Joseph Barrientos / Unsplash.com
Foto: SVongpra / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Aby wjechać do Meksyku na okres do 180 dni, nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziecie pod tym linkiem.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw będą musieli przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Nowe przepisy wjazdu do Polski. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »