Fly4free.pl

Luksus na Cyprze: tygodniowe all inclusive w 5* hotelu od 2251 PLN (wyloty z 5 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Datingscout / Unsplash.com
od
2251 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.12.2022 - 22.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gdy do nas zawita plucha i szaruga, ty wybierz się w poszukiwaniu słońca na południe! Na wyspie Afrodyty możesz liczyć na świetne warunki do zwiedzania, spędzania czasu na zewnątrz oraz wiele promieni słońca – nawet w grudniu!

Na śródziemnomorską wyspę polecisz w terminie 15 – 22 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot do Larnaki, a jako początkowe miejsce podróży możesz wybrać jedno z 5 miast (szczegóły poniżej).

Urlop spędzisz w 5* hotelu Constantinos The Great Beach. Dla gości przygotowano tam nowocześnie urządzone, klimatyzowane pokoje, odkryty basen, serwis plażowy oraz restaurację serwującą specjały w wydaniu all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Gdańska
Biuro podróży: Ecco Holiday
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 301 PLN/osoba

Dodatkowa propozycja dla pełnoletnich gości. Wino i śródziemnomorska kuchnia są nieodłączną częścią cypryjskiej kultury. Wybierz się na kulinarną wycieczkę, w czasie której będzie okazja celebrować lokalne smaki.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »