Fly4free.pl

Początek wakacji na Costa del Azahar za 645 PLN. Loty z Katowic + hotel

645 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: nito / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przywitajcie lato na rozgrzanym hiszpańskim wybrzeżu! Pod koniec czerwca możecie liczyć na świetną pogodę, wiele promieni słońca oraz mnóstwo atrakcji turystycznych – zainteresowani? 😉

W podróż do Hiszpanii udacie się w terminie 22 – 26 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Castellon de la Plana, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 2* hotelu Canada. Znajduje się on niedaleko plaży i będzie świetnym miejscem na wypoczynek.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 645 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 1000 PLN/2 osoby/pobyt

W 2* hotelu Canada czekają na was klimatyzowane pokoje wyposażone w duże łóżka, prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1150 PLN/pobyt

Chcielibyście wybrać się także na wycieczkę po okolicy? Przyda się do tego wypożyczony samochód. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Hiszpanii.

Przydatne informacje
  • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
  • Przeczytajcie relację z podróży po wschodniej części Hiszpanii, przygotowaną przez naszego czytelnika.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »