Fly4free.pl

Wypoczynek na Costa del Azahar za 981 PLN. Loty z Katowic + hotel

981 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andres Garcia Martin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Prawdziwą Hiszpanię można poczuć w mniejszych miastach. Październik to doskonały miesiąc, by wybrać się na Półwysep Iberyjski, a wybrzeże kwiatu pomarańczy przywita was piaszczystymi plażami oraz łagodną aurą.

Do Hiszpanii udacie się w terminie 2 – 9 października. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Castellon de la Plana, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zarezerwują posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w komfortowym hotelu Bosquemar. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od piaszczystej plaży i będzie świetnym miejscem na spędzenie urlopu na hiszpańskim wybrzeżu.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 981 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Hotel 1654 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w hotelu Bosquemar wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, dostęp do WiFi, klimatyzację oraz telewizor LCD.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »