City break w Zadarze za jedyne 268 PLN. Loty z Wrocławia i 2 noclegi blisko plaży
Do Zadaru udasz się w terminie 26-28 października z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.
Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym pensjonacie Guesthouse Baric, który znajduje się nieopodal plaży Borik. Z lotniska do centrum Zadaru dojedziecie autobusem za 25 HRK lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.
Termin podróży: 26 – 28 października
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat
Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz tylko 268 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 354 PLN/2 osoby/3 noce
W Zadarze rekomenduję ci noclegi w pensjonacie Guesthouse Baric. Znajduje się on w odległości 10 minut spacerem od ścisłego centrum miasta. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.
Samochód 203 PLN/pobyt
Masz w planach zobaczyć coś więcej niż tylko Zadar? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie do Chorwacji. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedziesz tam, gdzie sobie zaplanujesz.
- Sprawdź, jak dostać się z lotniska do centrum Zadaru.
- Zadar, gdzie wybrać się na obiad lub kolację, aby nie zbankrutować.
- Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży do Chorwacji znajdziesz na naszym forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy!
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdź listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Przeczytaj nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
Rodos od 2530 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Blanca od 2299 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Chalkidiki od 2757 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?