City break w Rzymie za 600 PLN. Loty z Krakowa i 5 noclegów w hotelu

600 PLN Rzym z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Do zwiedzania stolicy Włoch nie jest potrzebny jakiś szczegółowy plan, ponieważ wiele głównych atrakcji znajduje się blisko siebie. Wystarczy wyjść na spacer, a już po chwili natraficie na ciekawe miejsce. Nie wierzycie? W takim razie przekonajcie się o tym na własnej skórze!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Wiecznego Miasta udacie się z krakowskiego lotniska w Balicach w kwietniu (2-7.04). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Pamiętajcie, że w najniższej kwocie podróżować będą osoby z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Rzymie zatrzymacie się w dobrym w 3* hotelu Center 3, który znajduje się nieopodal dworca kolejowego Roma Termini. Z lotniska Fiumicino w okolice miejsca noclegowego dojedziecie (z przesiadką) autobusem i metrem – szczegółowe informacje znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: 2 – 7 kwietnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 600 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1004 PLN/2 osoby/5 nocy

W Rzymie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Center 3, który znajduje się nieopodal stacji metra Manzoni oraz starożytniej bramy – Porta Maggiore. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatną łazienkę z prysznicem. Za dodatkową opłatą będziecie mogli skorzystać z krytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 11.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Warto ❗️ Jednodniówka we Włoszech bez brania urlopu za 229 PLN 😍🇮🇹 Bolonia i Rimini w jednej podróży ✈️
Bolonia i Rimini z Krakowa 229 PLN

Bez brania urlopu do wspaniałej Italii

Ischia na złoty urlop 🌊🍕 Tydzień w 4* hotelu z widokiem na morze za 2789 PLN
Włochy z Warszawy 2789 PLN

Ischia na złoty urlop: tydzień w 4* hotelu z widokiem na morze

Lato na końcu Italii za 979 PLN 💚🤍❤️ Loty do Kalabrii + 4* hotel ze śniadaniami i prywatną plażą 🌊🏖️
Włochy z Katowic 979 PLN

Lato na końcu Italii: 4* hotel ze śniadaniami i prywatną plażą

Przedłużony weekend na Sardynii za 556 PLN ☀️🌊 Loty + noclegi ze śniadaniami w sercu Cagliari ☕🇮🇹
Włochy z Krakowa 556 PLN

Sardynia na przedłużony weekend: loty + noclegi BB w sercu Cagliari

Rzym (7 dni) w Best Western Globus z Rzeszowa (BB)
OD 3779 PLN

Rzym (7 dni) w Best Western Globus z Rzeszowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Rzym (7 dni) w Cristoforo Colombo z Katowic (BB)
OD 2627 PLN

Rzym (7 dni) w Cristoforo Colombo z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Rzym (7 dni) w Exe International Palace (ex Eurostars) z Krakowa (BB)
OD 3586 PLN

Rzym (7 dni) w Exe International Palace (ex Eurostars) z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Rzym (6 dni) w Best Western Ars z Krakowa (BB)
OD 3309 PLN

Rzym (6 dni) w Best Western Ars z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?