Fly4free.pl

City break w Gruzji za 318 PLN. Loty (sobota-wtorek) do Kutaisi z Gdańska i noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
318 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BearFotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zapewne wiele dobrego nasłuchałeś się o kuchni gruzińskiej? Sprawdź u źródła, czy pochlebne opinie na jej temat są słuszne. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i spędź kilka dni w kraju leżącym na pograniczu Europy i Azji.

Do Gruzji udasz się z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy w terminie 25-28 listopada. W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zatrzymasz się w hotelu Pomegranate, który od Fontanny Kolchidy oddalony jest o niespełna 1 km. Z lotniska do centrum miasta dojedziesz autobusem – więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 25-28 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 318 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 320 PLN/2 osoby

Gdańsk – Kutaisi – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 254 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel 315 PLN/2 osoby/3 noce

W Kutaisi zatrzymasz się w hotelu Pomegranate. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 405 PLN/3 dni

Zamiast Kutaisi chętnie zwiedziesz Batumi? A może masz „chrapkę” na naprawdę szybki city break w Tbilisi? W takim razie rozważ wypożyczenie samochodu po przylocie do Gruzji.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »