Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Edynburgu za 771 PLN. Loty z Wrocławia + 3 noce w 4* hotelu

751 PLN
edynburg
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie podróże z klimatem? Wybierzcie się więc do stolicy Szkocji w okołoweekendowym terminie! Zobaczcie niesamowite zabytki, spróbujcie lokalnych przysmaków i spędźcie wieczór w jednym z wieku genialnych pubów.

W podróż do Szkocji udacie się już wkrótce w terminie 2 – 5 kwietnia (sobota – wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Za bilety w tak dogodnym terminie zapłacicie tylko 60 PLN/osoba.

Wybrałam dla was noclegi w centrum miasta, w świetnie ocenianym 4* Yotel Edinburgh. Atutem tego miejsca jest lokalizacja, która ułatwi wam piesze zwiedzanie stolicy Szkocji.

Termin podróży: 2 – 5 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 751 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 120 PLN/2 osoby

Wrocław – Edynburg – Wrocław >>

Hotel 1381 PLN/2 osoby/3 noce

4* Yotel Edinburgh to świetnie oceniany obiekt, cieszący się ogromną popularnością wśród podróżnych. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje oraz restaurację. Na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »