Fly4free.pl

City break w Edynburgu za 677 PLN. Loty z Gdańska (bez WDC) i noclegi w hotelu

677 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jörg Angeli / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czy może być coś lepszego niż wizyta w najlepszym mieście na świecie? 😄 Jeśli jesteś zainteresowany, skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się do wspaniałego Edynburga! Za bilety zapłacisz tylko 128 PLN i nie musisz być przy tym członkiem żadnych klubów członkowskich.

Do Szkocji udasz się w terminie 19-21 listopada (sobota-poniedziałek) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W drodze do Edynburga polecisz na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Natomiast w drodze powrotnej skorzystasz z usług irlandzkiego przewoźnika Ryanair.

Na miejscu zakwaterowany będziesz w hotelu Travelodge Haymarket, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o 2 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Haymarket) dojedziesz komunikacją publiczną.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Wizz Air i Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w hotelu zapłacicie 677 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 256 PLN/2 osoby

Gdańsk – Edynburg – Gdańsk »

Hotel 1097 PLN/2 osoby/pobyt

W Edynburgu zakwaterowany będziecie w hotelu Travelodge Haymarket. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, TV i dostępem do bezpłatnego WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 200 PLN/osoba

Gustujesz w nietypowych atrakcjach? W takim razie obowiązkowo musisz udać się z wizytą do najbardziej znanych gorzelni w Szkocji.

Zarezerwuj atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »