Fly4free.pl

City break w Budapeszcie za 468 PLN. Loty z Krakowa + hotel na łodzi

468 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Rudy Balasko / Shutterstock
Co powiecie na jesienny wyjazd do jednej z najładniejszych europejskich stolic? Nawet jeżeli znacie Budapeszt jak własną kieszeń, to z pewnością znajdziecie tam coś interesującego dla siebie – na przykład niezwykły hotel w łodzi zacumowanej u brzegów Dunaju!

Na wycieczkę udacie się w terminie 22 – 25 października (sobota – wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Budapesztu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z samym bagażem podręcznym.

Tym razem mam dla was propozycję niezwykłego zakwaterowania. Zatrzymajcie się w 3* Grand Jules – Boat Hotel, który – jak sama nazwa wskazuje – zlokalizowany jest wewnątrz specjalnie zaadaptowanej łodzi zacumowanej na rzece w centrum miasta.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel na łodzi

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 468 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 638 PLN/2 osoby/pobyt

W 3* Grand Jules – Boat Hotel czeka na was kajuta wyposażona w duże łóżko, prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 133 PLN/osoba

Wizyta w termach to jedna z obowiązkowych atrakcji Budapesztu. Zarezerwujcie bilet wstępu do kąpieliska im. Széchenyiego w Budapeszcie.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »