Fly4free.pl

City break w Barcelonie za 548 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Katowic i noclegi w hotelu

548 PLN
Oferta wyprzedana
park Guell
Foto: Clari Massimiliano / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Barcelona jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast przez turystów i podróżnych. Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie oferty, to będziecie mieli okazję przekonać się na własnej skórze czy zachwyt nad stolicą Katalonii jest słuszny czy też wręcz przeciwnie.

Do Barcelony udacie się wiosną, w terminie obejmującym dni wolne od pracy (26-29 marca). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na katowickim lotnisku w Pyrzowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety (od soboty do wtorku) zapłacicie 182 PLN/osoba. W takiej cenie są one dostępne dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W stolicy Katalonii zakwaterowani będziecie w hotelu Amrey Sant Pau, który znajduje się nieopodal parku Jardins de Can Miralletes. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Sant Pau) dojedziecie (z przesiadką) pociągiem L9S oraz metrem L3.

Termin podróży: 26 – 29 marca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 548 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 731 PLN/2 osoby/3 noce

W Barcelonie zakwaterowani będziecie w hotelu Amrey Sant Pau, który od kościoła Sagrada Família oddalony jest o nieco ponad 1 km. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
 • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
 • Barcelona, jak dojechać z lotniska do centrum miasta.
 • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Hiszpanii!
 • Barcelona – czego nie można pominąć w trakcie zwiedzania.
 • Sprawdźcie mniej oczywiste atrakcje stolicy Katalonii.
 • Barcelona, gdzie jeść, aby nie przepłacać.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »