Fly4free.pl

City break w Baku za 917 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

917 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RAndrei / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oto miejsce, do którego aktualnie nie dolecisz z Polski na pokładzie samolotów tzw. "tanich linii lotniczych". Wykorzystaj przygotowany przeze mnie pomysł na podróż i odwiedź jedną z ciekawszych stolic Kaukazu – położone u brzegów Morza Kaspijskiego Baku.

Na wycieczkę udasz się w dogodnym terminie z weekendem (środa – poniedziałek) 18 – 23 stycznia. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są w ramach aktualnej promocji PLL LOT na Black Friday.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Boulevard Side. Będzie to doskonała baza wypadowa w czasie wyjazdu. Dodatkowo w cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz 824 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 1199 PLN/2 osoby

Warszawa – Baku – Warszawa >>

Hotel 634 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Boulevard Side na gości czekają klimatyzowane pokoje. Każdy z nich wyposażono w prywatną łazienkę, część wypoczynkową, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 283 PLN/osoba

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zarezerwuj wycieczkę do Gobustan i wulkanów błotnych!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »