Fly4free.pl

Istria na wakacje za 823 PLN. Okołoweekendowe loty z Poznania + noclegi

823 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Enrico14 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wciąż brak planów na tegoroczny wyjazd w sezonie? Proponuję postawić na Chorwację i jej plaże, tym razem jednak zostawiając samochód na parkingu. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki w dogodnym terminie z weekendem i złapcie trochę słońca nad Adriatykiem!

Na Bałkany udacie się w okołoweekendowym (piątek – niedziela) terminie 19 – 22 sierpnia. Czeka was bezpośredni lot z Poznania do Puli, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W najniższej cenie będziecie podróżować z bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie powinno stanowić problemu po lekturze naszego poradnika.

W Chorwacji zatrzymajcie się w klimatycznym, rodzinnym pensjonacie Nada Rooms. Będzie to dobra baza wypadowa do zwiedzania Puli oraz wycieczek do pozostałych atrakcji w okolicy.

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 823 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 685 PLN/2 osoby

Poznań – Pula – Poznań >>

Hotel 960 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie Nada Rooms do waszej dyspozycji będzie pokój wyposażony w prywatną łazienkę, klimatyzację, taras oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 807 PLN/2 osoby/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by niezależnie i bez oglądania się na innych zobaczyć również pozostałe atrakcje w okolicy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »