Fly4free.pl

Przygoda w USA: Chicago, Nowy Jork i Boston w jednej podróży za 2459 PLN. W bonusie zwiedzanie Lizbony

2459 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Photo Spirit / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniany wyjazd. Odkryjcie wspaniałe Chicago, odwiedźcie miasto, które nigdy nie śpi oraz przespacerujcie się ulicami klimatycznego Bostonu. Dodatkowo będziecie mogli pozwiedzać stolicę Portugalii!

Wasza wycieczka rozpocznie się 3 marca na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, kiedy to polecicie do Chicago (z bezpieczną przesiadką w Lizbonie, którą możecie poświęcić na zwiedzanie miasta). 10 marca udacie się do Nowego Jorku. Następnie czeka was lot do Bostonu (17 marca). Do Chicago wrócicie 25 marca, a do Polski 26 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych TAP Air Portugal, JetBlue i United. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: TAP Air Portugal, JetBlue i United
Bagaż: podręczny

Warszawa – Chicago 3 (4) marca
Chicago – Nowy Jork-LaGuardia 10 marca
Nowy Jork-Newark – Boston 17 marca
Boston – Chicago 25 marca
Chicago – Warszawa 26 marca

Hotel od 413 PLN/noc/2 osoby

W Chicago proponuję wam pobyt w apartamencie Forrestville Ave Large Suite. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Leon. Obiekt mieści się na Manhattanie i oferuje swoim gościom pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bostonie wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu Staypineapple. To świetnie oceniany obiekt, który mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »