Fly4free.pl

Chicago, Miami i Portoryko w jednej podróży z Warszawy za 3004 PLN

3004 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Frederick Millett / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wycieczkę, w trakcie której odwiedzicie wiele ciekawych miejsc? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu do Ameryki! Zobaczcie Chicago, odpocznijcie w Miami i zrelaksujcie się w Portoryko.

Wasza przygoda rozpocznie się 5 listopada na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, kiedy to polecicie do Chicago (z bezpieczną przesiadką w Kopenhadze). 6 listopada udacie się do Miami. W dniach 9 – 13 listopada czeka was wycieczka do Portoryko. Do Chicago wrócicie 14 listopada, a do Polski 19 listopada.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów PLL LOT, SAS, Spirit Airlines i Frontier. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: PLL LOT, SAS, Spirit Airlines i Frontier
Bagaż: podręczny

Warszawa – Chicago 5 listopada
Chicago – Miami 6 listopada
Miami – Portoryko 9 listopada
Portoryko – Miami 13 listopada
Miami – Chicago 14 listopada
Chicago – Warszawa 19 listopada

Hotel od 597 PLN/noc/2 osoby

W Miami zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 4* hotelu Eurostars Langford, który oferuje darmowe WiFi. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu South Beach.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W San Juan wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu CasaBlanca. Obiekt może pochwalić się świetnymi recenzjami dotychczasowych gości oraz atrakcyjną lokalizacją.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Chicago proponuję pobyt w 4* hotelu Lincoln. Obiekt mieści się w pobliżu wybrzeża jeziora Michigan. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »