Fly4free.pl

Majówka za oceanem: Chicago, Miami i Portoryko w jednej podróży z Warszawy za 2450 PLN

2450 PLN
plaza w portoryko
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dennis-van-de-Water-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędźcie tegoroczny długi weekend majowy w Ameryce! Odkryjcie wspaniałe Chicago, zaczerpnijcie nieco słońca na Florydzie i odpocznijcie na karaibskim Portoryko!

Wasza przygoda rozpocznie się 18 kwietnia na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, kiedy to polecicie do Chicago (z bezpieczną przesiadką w Kopenhadze). 22 kwietnia udacie się do słonecznego Miami. Następnie czeka was lot do San Juan (29 kwietnia). Do Chicago wrócicie 5 maja o 11:42. Powrót do Polski zaplanowano na godzinę 16:00.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych SAS, Spirit Airlines i Frontier Airlines. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 18 kwietnia – 5(6) maja
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: SAS, Spirit Airlines i Frontier Airlines
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa-Chopin – Chicago 18 kwietnia
Chicago – Miami 22 kwietnia
Miami – San Juan 29 kwietnia
San Juan – Chicago 5 maja

Chicago – Warszawa-Chopin 5 maja

Hotel od 508 PLN/noc/2 osoby

W Miami zatrzymajcie się w 4* hotelu Ambassador. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie Jeziora Michigan. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Skorzystacie też z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Miami rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Novotel Miami Brickell. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Na miejscu znajdziecie basen na dachu i siłownię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Portoryko proponuję wam noclegi w 3* hotelu Hampton Inn & Suites, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Wjazd do USA na nowych zasadach.
  • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy. Przed podróżą zajrzyjcie do działu dedykowanemu wycieczkom po USA.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Osoby w pełni zaszczepione mogą podróżować do Portoryko po ukazaniu negatywnego wyniku testu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »