Fly4free.pl

Chicago i Nowy Jork w jednej podróży z Warszawy za 2057 PLN

2057 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: lev radin / Shutterstock
Decydując się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, warto rozważyć taką wycieczkę, w trakcie której będziesz mieć okazję zobaczyć więcej niż jedno miasto! Skorzystaj z tej oferty i odwiedź Wietrzne Miasto oraz słynne Wielkie Jabłko.

Wycieczkę do Stanów Zjednoczonych rozpoczniesz 31 października lotem z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina do Chicago. W drogę powrotną do stolicy Polski wyruszysz 13 listopada. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii British Airways i American Airlines., z krótkimi przesiadkami w Londynie. Bez dodatkowych kosztów podróż odbędziesz z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Natomiast z Chicago do Nowego Jorku (lotnisko LaGuardia) udasz się 6 listopada, bezpośrednim lotem na pokładzie samolotu linii Spirit. W cenie biletu możesz zabrać przedmiotem osobisty (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: 31 października – 13 (14) listopada
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways. Spirit
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po USA:
Warszawa – Londyn – Chicago 31.10
Chicago – Nowy Jork (lotnisko LaGuardia) 6.11
Nowy Jork (lotnisko JFK) – Londyn – Warszawa 13 (14).11

Hotel od 467 PLN/2 osoby/noc

W Wietrznym Mieście rozważ zakwaterowanie w 4* hotelu Warwick Allerton Chicago, który znajduje się w dzielnicy Magnificent Mile. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Również w Chicago proponuję ci noclegi w bardzo dobrym Ohio House Motel, który znajduje się w samym sercu miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdej łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku proponuję ci noclegi w hotelu Red Lion Inn & Suites Long Island City, który od stacji Queensboro Plaza Station oddalony jest o 50 metrów. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic. W lobby czeka na ciebie bezpłatna kawa oraz herbata. Na terenie całego obiektu możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jesteś w stanie wydać nieco więcej na zakwaterowanie? W takim razie w Nowym Jorku postaw na pobyt w 4* hotelu Wyndham Garden Chinatown. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się on w chińskiej dzielnicy. Na jego terenie mieści się lokal – The Bowery Beer Garden, który oferuje 32 odmiany piwa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1718 PLN/7 dni

Chcesz zobaczyć jeszcze więcej? W takim razie po przylocie do Nowego Jorku wypożycz samochód i rusz do Atlantic City, Filadelfii, Waszyngtonu lub nad Wodospad Niagarę!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »