Fly4free.pl

Sylwester w Bolonii: okołoweekendowa wycieczka za 506 PLN (loty z Katowic + 3 noce w 4* hotelu)

506 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Marti Bug Catcher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie jeszcze planów na tegorocznego sylwestra? Jeżeli chcielibyście spędzić go w czasie zagranicznej podróży, nie zostało już dużo czasu na zastanawianie się. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie pomysłu na podróż do Bolonii i powitajcie nowy rok w pięknej Italii!

Na wycieczkę do Włoch polecicie na samo zakończenie tego roku, w terminie 31 grudnia – 3 stycznia. Czeka was podróż z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w eleganckim 4* SHG Hotel Bologna. Na miejscu do waszej dyspozycji będą przestronnie urządzone pokoje wyposażone w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do WiFi. Niedaleko obiektu znajduje się stacja, z której w około 10 minut dostaniecie się do centrum miasta.

Termin podróży: 31 grudnia – 3 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

3-dniowa wycieczka (loty + noclegi) kosztować was będzie 506 PLN za osobę, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 140 PLN/2 osoby

Katowice – Bolonia – Katowice >>

Hotel 871 PLN/2 osoby/pobyt

Poza komfortowym zakwaterowaniem i eleganckimi wnętrzami, w 4* Shg Hotel Bologna będziecie mogli odwiedzić również restaurację serwującą specjały kuchni włoskiej oraz klimatyczny bar – w sam raz na lampkę wina po dniu pełnym zwiedzania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 357 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej, niż samą Bolonię? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najlepiej będzie zatroszczyć się o niego tuż po wylądowaniu w Italii.

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Bolonia to nie tylko popularny sos i najstarszy uniwersytet, gdzie rozpoczęto słynny proces, efektem którego jest posiadanie przez wielu z was tytułu licencjata. To także jedno z najpiękniejszych miast na Półwyspie Apenińskim, które oczaruje was swoim urokiem i świąteczną atmosferą.

Czego nie możecie pominąć w czasie zwiedzania? Najważniejsze atrakcje to Piazza Maggiore, bazylika Santo Stefano, fontanna Neptuna oraz via dell’Indipendenza. Osoby, u których w żyłach zamiast krwi płynie benzyna, poczują się tam jak w domu: w końcu to właśnie w pobliskim Maranello znajduje się słynne muzeum oraz siedziba Ferrari.

Chcielibyście spędzić sylwestra pod chmurką, wznosząc noworoczny toast w czasie organizowanej przez miasto zabawy? Główne obchody i związana z nimi impreza zaplanowane zostały na wspomnianym już Piazza Maggiore.

Foto: cge2010 / Shutterstock
Foto: GoneWithTheWind / Shutterstock
Foto: RossHelen / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »