Fly4free.pl

Spędźcie lato w Arktyce! Bilety na Spitsbergen z Katowic za 839 PLN (+1 dzień w Oslo)

839 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LouieLea/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie wybierać nietypowe kierunki w trakcie swoich wyjazdów? Macie ochotę odwiedzić największą wyspę Norwegii, położoną na Oceanie Arktycznym? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji! Na Spitsbergen możecie zobaczyć siedliska niedźwiedzi polarnych i reniferów. Na miejscu doświadczycie dziewiczych terenów, na przykład Tempelfjorden czy Newtontoppen.

Do waszej podróży będziecie potrzebować dwóch rezerwacji. Na początek polecicie z Katowic do Oslo na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W stolicy Norwegii będziecie mieć kilkanaście godzin na przesiadkę, które możecie poświęcić na zwiedzanie miasta i następnie bezpośrednim połączeniem udacie się na Spitsbergen. Droga powrotna będzie wyglądać podobnie, z tym że na przesiadkę będziecie mieć 3 godziny. Lecąc na największą wyspę Norwegii, skorzystacie z usług przewoźnika SAS.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Ryanair i SAS
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Oslo 6 września
Oslo –  Longyearbyen 7 września
Longyearbyen – Oslo 11 września
Oslo – Katowice 11 września

Hotel 1139 PLN/2 osoby/noc

W miejscowości Longyearbyen proponuje wam zakwaterowanie w 4* hotelu Radisson Blu Polar. Dostępne dla was będą komfortowe pokoje z prywatną łazienką i dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »