Fly4free.pl

Tanie loty do Kalifornii: bilety do San Francisco za 1429 PLN. Podróże z Berlina

1429 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eirik Uhlen / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, które słynie z przepięknych parków narodowych oraz ciekawych miast. Zwiedzanie San Francisco i Los Angeles czy eksploracja Yosemite, Death Valley czy Kings Canyon – wybór należy do was.

Do Stanów udacie się w marcu, a część z dostępnych terminów znajdziecie wypisane poniżej. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów wchodzący w skład sojuszu One World (American Airlines oraz British Airways). Po drodze czekać was będą przesiadki na lotniskach w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Ważne! Tytułową cenę (1429 PLN/os.) otrzymacie przy rezerwacji min. dwóch biletów.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel 402 PLN/2 osoby/noc

W San Francisco proponuję wam noclegi w hotelu Grant Plaza. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz posiadają łazienkę z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2499 PLN/14 dni

Zakładam, że po zobaczeniu San Francisco planujecie zwiedzić zachodnie wybrzeże USA? W takim razie zaraz po przylocie do Stanów wypożyczcie samochód, którym łatwo i wygodnie dojedziecie m.in. do parków narodowych: Yosemite oraz Sekwoi czy Los Angeles!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »