Fly4free.pl

PLL LOT: bezpośrednie loty do Los Angeles i Miami od 1903 PLN. Z Warszawy (Wielkanoc, majówka i nie tylko)

od 1903 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cameron Venti / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na zachodnie wybrzeże USA lub do Słonecznego Stanu z naszym narodowym przewoźnikiem. W dzisiejszej odsłonie promocji „Szalona Środa” oferuje on podróże w atrakcyjnych cenach i terminach do Stanów Zjednoczonych. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Do USA udać się możecie w okresie pomiędzy 27 marca a 30 czerwca. Część z dostępnych terminów – takich obejmujących czas trwa świąt wielkanocnych oraz popularną „majówkę” – znajdziecie wypisane poniżej.

Podróż do Los Angeles i Miami rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner należących do PLL LOT. Bez dodatkowych kosztów do Stanów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! Istnieje możliwość rozpoczęcia lotów do USA z portów regionalnych (Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Wrocław), ale wtedy musicie liczyć się z przesiadką na lotnisku w Warszawie oraz tym, że cena finalna będzie inna.

Chcielibyście połączyć wizytę na obu wybrzeżach w trakcie jednej wycieczki? Taka opcja jest dostępna za 2058 PLN. Cena ta nie obejmuje przelotu pomiędzy Miami a Los Angeles, który musicie sobie zorganizować sami.

Termin podróży: marzec – czerwiec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 506 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi ze śniadaniami w 3* hotelu La Quinta Inn & Suites LAX. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdej łazience jest wanna z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Miami rekomenduję zatrzymać się w 3* hotelu, który od plaży oddalony jest o 50 metrów. Wszystkie pokoje są nowoczesne urządzone i wyposażone w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2640 PLN/14 dni

Postawiliście na zachodnie wybrzeże, ponieważ macie zamiar zwiedzić parki narodowe? W takim razie nie zapomnijcie o wypożyczeniu samochodu zaraz po przylocie do Los Angeles.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »