Fly4free.pl

Wygodnie do USA: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina od 1484 PLN

1484 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Benny Rotlevy / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pamiętajcie, że nie każdy mieszka w Warszawie. Niektórzy nasi czytelnicy mają bliżej do lotnisk znajdujących się nieopodal polskiej granicy i właśnie dla nich propozycja bezpośrednich przelotów do miasta, które nigdy nie śpi, będzie atrakcyjna.

Do Nowego Jorku wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy październikiem a lutym przyszłego roku. Kilka przykładowych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście.

Podróż rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. Do USA polecicie bezpośrednie na pokładach samolotów linii Lufthansa lub United Airlines. W cenie biletu zabrać będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: październik – luty 2023 r.
Linia lotnicza: Lufthansa oraz United Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel od 612 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w hotelu Deluxe Inn & Suites. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacicie za pobyt w 3* hotelu Newton, który od słynnego Central Parku oddalony jest jedyne 800 metrów! Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli możecie sobie pozwolić na wydanie znacznej kwoty na zakwaterowanie, to postawcie na pobyt w 3* The Hotel @ Fifth Avenue, który znajduje się zaledwie 500 metrów od znanego Empire State Building. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznice.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 249 PLN/osoba

Sportowe rozgrywki was nie kręcą? W takim razie wybierzcie się na przedstawienie na Broadwayu.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »