Fly4free.pl

Last minute! Bezpośrednie loty do Dominikany z Poznania za 1999 PLN

1999 PLN
dominikana plaza
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Porzućcie niskie temperatury, zimową aurę oraz krótkie dni na rzecz rozpalonych słońcem Karaibów. Dziś mówicie – tak, a za 3 dni będziecie leżeć z drinkiem pod palmą na rajskiej Dominikanie. Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Do Puerto Plata udacie się już w tę sobotę (26 lutego) z portu lotniczego Poznań-Ławica, a do kraju wrócicie po tygodniowym pobycie w Dominikanie (6 marca – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe).

W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio i wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Termin podróży: 26 lutego – 5 (6) marca
Linie lotnicze: czarter PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Hotel 458 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuję wam noclegi w 4* hotelu BlueBay Villas Doradas, który przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Ten bardzo dobry obiekt od plaży Dorada oddalony jest o zaledwie 100 metrów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz ekspres do kawy. W każdej łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »