Fly4free.pl

Bella Italia! Zbiór tanich lotów do Włoch z polskich miast od 69 PLN

69 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mathew Schwartz / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gdzie szukać słońca jesienią? Oczywiście na południu Europy! Natomiast Włochy to kraj, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Dlatego zachęcam do skorzystania z wybranych przeze mnie niedrogich biletów do Italii, żebyście samemu mogli spróbować tamtejszej pysznej kuchni, zobaczyć wiekowe zabytki oraz rozkoszować się świetnym klimatem.

Poniżej znajdziecie przygotowany przeze mnie zbiór niedrogich lotów w najciekawszych kierunkach we Włoszech. Romantyczna Wenecja, antyczny Rzym, a może modna w tym sezonie Apulia? Wybór należy do was!

Wszystkie propozycje, które znajdziecie w niniejszym tekście, to bezpośrednie loty z Krakowa, Katowic, Warszawy lub Wrocławia, realizowane na pokładzie samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych opłat polecicie z bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 298 PLN/pokój

W Wenecji zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Le Boulevard.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się do Bolonii? Rekomenduję wam postawić na świetny 4* Shg Hotel Bologna.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Macie ochotę zaszaleć i możecie sięgnąć głębiej do portfela? Zatem w Rzymie wybierzcie wspaniały, luksusowy 5* QC Termeroma Spa and Resort.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 959 PLN/pobyt

Chcielibyście beztrosko, na własną rękę odkrywać wybrzeże Adriatyku? Wypożyczcie auto tuż po wylądowaniu w Ankonie, by zwiedzać bez ograniczeń!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »