Fly4free.pl

Azjatycka podróż: Bangkok, Krabi i Chiang Mai za 1818 PLN. Loty z Warszawy

1818 PLN
krabi kajaki
Foto: beboy : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tajlandia w marcu to idealny pomysł na wyjazd. Szczególnie, gdy będziecie mieli okazję zobaczyć jej różne oblicza. Odwiedzicie ciekawy Bangkok, odpoczniecie w rajskim Krabi i doświadczycie mistycznego klimatu w Chiang Mai.

Wasza wycieczka rozpocznie się 12 marca, kiedy to z lotniska im. Fryderyka Chopina polecicie do Bangkoku. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Amsterdamie. W terminie 15–19 marca wybierzecie się do prowincji Krabi. Natomiast w dniach 20–22 marca polecicie do Chiang Mai. Powrót do Polski zaplanowano na 23 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych KLM, Thai AirAsia i Thai VietJet Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 12(13) – 23 marca
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: KLM, Thai AirAsia i Thai VietJet Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa-Chopin – Bangkok 12(13) marca
Bangkok – Krabi – Bangkok 15–19 marca
Bangkok – Chiang Mai – Bangkok 20–22 marca
Bangkok – Warszawa-Chopin 23 marca

Hotel od 94 PLN/noc/2 osoby

W Bangkoku rekomenduję wam noclegi w komfortowym 5* hotelu Avani Atrium. Dotychczasowi goście wyjątkowo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajdują się pokoje z wygodnymi łóżkami i prywatnymi łazienkami. Ponadto będziecie mogli skorzystać z basenu i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu w Krabi proponuję wam noclegi w 4* hotelu Red Ginger Chic Resort. To obiekt, w którym znajdziecie m.in. basen zewnętrzny, siłownię i restaurację. Ponadto od najbliższej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Chiang Mai polecam wam noclegi w 4* hotelu Eastin Tan. To bardzo klimatyczny obiekt, w którym znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i darmowymi kosmetykami. Na miejscu funkcjonuje bezpłatne Wi-Fi, baseny i siłownia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę do Tajlandii?

W Bangkoku polecam wam wizytę w Wielkim Pałacu Królewskim. Na miejscu znajdziecie również ważne buddyjskie świątynie: Szmaragdowego Buddy i Wat Pho. Ponadto w stolicy warto odwiedzić również pływający targ, Chinatown i Khao San Road. Wieczorem wybierzcie się na Sky Bar Bangkok, gdzie będziecie mogli delektować się piękną panoramą miasta.

Krabi to przede wszystkim rajskie plaże z krystaliczną wodą, na których będziecie mogli odpocząć w towarzystwie wspaniałych palm. Interesującą atrakcją okolicy jest Tiger Cave ze świątynią, która jest położona na szczycie skały. Warto zobaczyć też Sa Morakot, czyli ciepłe źródła w środku deszczowego lasu.

Chiang Mai musicie odwiedzić mistyczne zabytki związane z buddyzmem: świątynie Wat Phra Sing i Wat Chiang Mai, a także największą w Tajlandii Północnej Czedi. Przespacerujcie się też starym miastem, które otoczone jest średniowiecznymi murami. Na szczególną uwagę zasługuje również brama Tha Phae położona na placu o tej samej nazwie.

Bangkok
Foto: Sean-Pavone-Shutterstock
plaza w krabi
Foto: Pla2na / Shutterstock
Foto: Take-Photo-Shutterstock
Przydatne informacje
  • Tajlandia została ponownie otwarta dla turystów. Przetestowaliśmy wjazd do kraju na własnej skórze.
  • Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Tajlandii znajdziecie tutaj.
  • Wybierając się do Tajlandii nie będziecie potrzebowali wizy!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Od 15 grudnia zmieniają się zasady dla podróżujących spoza strefy Schengen. Od tego dnia wszyscy podróżni będą musieli wykonać test. Więcej dowiecie się z naszego artykułu.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »