Fly4free.pl

City break w Baku za 905 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

905 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lukas Bischoff Photograph / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie odwiedzać nowe miejsca? Mam dla was zatem mniej oczywisty kierunek podroży! Wybierzcie się do Azerbejdżanu, by przez kilka dni pozwiedzać jego stolicę oraz pooddychać świeżym powietrzem nad Morzem Kaspijskim.

Na wycieczkę udacie się w dogodnym terminie z weekendem (środa – niedziela) 7 – 11 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Uwaga: bilety w promocyjnych cenach dostępne są tylko dziś, w ramach aktualnej odsłony Szalonej Środy.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Premier. Komfortowo urządzone pokoje pozwolą na niezakłócony relaks, a dzień rozpoczniecie od śniadania wliczonego w cenę pobytu – w sam raz, by wyruszyć na miejską eksplorację!

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacicie 905 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 1197 PLN/2 osoby

Warszawa – Baku – Warszawa >>

Hotel 613 PLN/2 osoby/pobyt

Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Premier. Do waszej dyspozycji będą tam elegancko urządzone pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 611 PLN/osoba

Marzy wam się niezapomniana przygoda? Zarezerwujcie wycieczkę na Kaukaz z przewodnikiem i poznajcie sekrety tego niezwykłego regionu.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »