Fly4free.pl

Azjatycka przygoda za 3993 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w 4* Hiltonie

3993 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kudla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie planować urlop z wyprzedzeniem? Wybierzcie się do Malezji w czasie trwania przyszłorocznych ferii zimowych oraz walentynek. Na miejscu czeka łagodny klimat, świetne uliczne jedzenie oraz mnóstwo atrakcji do zobaczenia!

Do Azji udacie się w terminie 14 – 21 lutego. Czekają was loty z Warszawy do Kuala Lumpur, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Singapore Airlines oraz Lufthansy. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki we Frankfurcie oraz Singapurze.

Zatrzymajcie się świetnie ocenianym 4* hotelu znanej sieci Hilton Garden Inn Kuala Lumpur Jalan Tuanku Abdul Rahman South. Będzie to doskonała baza wypadowa w czasie waszej podróży oraz dobre miejsce na wypoczynek – na przykład w odkrytym basenie.

Termin podróży: luty 2023
Linia lotnicza:  Singapore Airlines/Lufthansa
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet obejmujący loty z bagażem rejestrowanym oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 3993 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym

Hotel 1154 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Hilton Garden Inn Kuala Lumpur Jalan Tuanku Abdul Rahman South wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz Kklimatyzację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 384 PLN/osoba

Chcecie zwiedzić więcej? Zarezerwujcie dla siebie całodniową wycieczka orientacyjna w Kuala Lumpur.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »