Fly4free.pl

Azja solo: wycieczka do Singapuru od 3567 PLN. Loty z Warszawy + kapsułowy hotel ze śniadaniami

3567 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kym Ellis / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od dawna chodzi wam po głowie pomysł wybrania się gdzieś daleko samemu? A może macie dosyć czekania na wiecznie niezdecydowanych znajomych? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do Miasta Lwa, które śmiało może konkurować z Dubajem w kategorii najnowocześniejszej metropolii świata.

Do Azji udacie się w terminie 18(19) – 25 stycznia. Czeka was podróż z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej SWISS. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Zurychu. Do wyboru macie krótkie połączenie (poniżej godziny) lub dłuższy postój, wynoszący około 13h (w trakcie dnia).

Podróżnym wybierającym się do Singapuru solo, polecam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Chic Capsule Otel. Pobyt w tego typu obiekcie będzie atrakcją samą w sobie, dodatkowo pozwoli nieco oszczędzić w czasie wycieczki (nie będzie konieczności wynajmowania 2-osobowego pokoju). W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: styczeń 2023 r.
Linia lotnicza: SWISS
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: kapsułowy hotel ze śniadaniami

Za loty do Azji (w obie strony) oraz 6 noclegów zapłacicie 3567 PLN za osobę.

Hotel 697 PLN/pobyt

W Chic Capsule Otel czekają na was komfortowo urządzone, klimatyzowane kapsuły z dostępem do WiFi, gniazdkiem elektrycznym oraz telewizorem LCD. W części wspólnej dostępne są łazienki, salon, pokój gier oraz bar przekąskowy, gdzie codziennie rano serwowane są śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »