Fly4free.pl

Przygoda w Azji solo: wycieczka do Singapuru za 3386 PLN. Loty z Warszawy + kapsułowy hotel

3386 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Prasit Rodphan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie chcecie czekać na wiecznie niezdecydowanych znajomych, a może marzyliście o samodzielnym przeżyciu przygody? Skorzystajcie z mojej propozycji i udajcie się na eksplorację miasta przyszłości – niezwykłego Singapuru.

Do Azji udacie się w terminie 7(8) – 14(15) listopada. Czekają was loty z Warszawy do Singapuru, realizowane na pokładzie samolotów linii Turkish Airlines. W cenę biletów wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku), a po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Stambule. Dłuższą z nich (w drodze powrotnej) możecie wykorzystać na darmową wycieczkę po mieście organizowaną przez linię lotniczą

Tym razem zatrzymacie się w niezwykłym hotelu. Spacepod@sg to świetnie oceniany obiekt, w którym będziecie zakwaterowani w klimatyzowanych kapsułach. Goście bardzo chwalą sobie swój pobyt, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: kapsułowy hotel

Za loty w dwie strony z wliczonym dużym bagażem (nadawanym do luku) oraz 6 noclegów zapłacicie 3386 PLN za osobę.

Hotel 496 PLN/pobyt

W Spacepod@sg czekają na was nowocześnie urządzone kapsuły wyposażone w klimatyzację, sejf oraz dostęp do WiFi. Na terenie obiektu będziecie mogli skorzystać ze wspólnej łazienki oraz części wypoczynkowej.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »