Fly4free.pl

Wycieczka do Azji solo za 3555 PLN. Loty do Singapuru z Warszawy + hotel kapsułowy

3555 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: N_Sakarin / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zdarza wam się odkładać na później plany podróżnicze, bo nie macie z kim wybrać się na wycieczkę? Choć raz polecam wam wyruszyć na spotkanie przygody w pojedynkę. Tym razem, by zobaczyć miasto przyszłości – futurystyczny Singapur.

Do Miasta Lwa udacie się w terminie 18(19) – 25(26) stycznia. Czekają was loty z Warszawy do Singapuru, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Finnair. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Helsinkach.

Podróżując solo warto rozważyć zakwaterowanie w hotelu kapsułowym. Będzie to zarówno dodatkowa oszczędność, jak i szansa na nowe doświadczenie. Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Spacepod@lavender.

Termin podróży: styczeń 2023 r.
Linia lotnicza: Finnair
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: kapsułowy hotel

Za loty do Azji (w obie strony) oraz 6 noclegów zapłacicie 3555 PLN za osobę.

Hotel 563 PLN/pobyt

W Spacepod@lavender czekają na was futurystycznie wyglądające kapsuły wyposażone w lampkę, klimatyzację, gniazdko oraz dostęp do WiFi. Na terenie hotelu znajdziecie kilka współdzielonych łazienek oraz wspólny salon.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »