Fly4free.pl

Andaluzja na tydzień za 1112 PLN. Loty do Sewilli z Krakowa + noclegi w centrum

1112 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LucVi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się w niezapomnianą podróż do ojczyzny flamenco! Sewilla to setki lat niezwykłej historii, wspaniałe zabytki oraz niepowtarzalny klimat Półwyspu Iberyjskiego. Będzie to również dobra okazja do odwiedzenia pozostałych cudów w okolicy, np. Rondy, Malagi lub Kadyksu.

Do Hiszpanii udacie się w terminie 16 – 23 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Sewilli, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W najniższej cenie będziecie podróżowali z małym bagażem podręcznym.

Wybrałem dla was noclegi w wyjątkowym hotelu Un Patio al Sur. Mieści się on wewnątrz zabytkowej andaluzyjskiej kamienicy z XVIII wieku i oferuje doskonałą lokalizację oraz wspaniałe widoki z tarasu na dachu budynku.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 1112 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 561 PLN/2 osoby

Kraków – Sewilla – Kraków »

Hotel 1663 PLN/2 osoby/pobyt

W hotelu Un Patio al Sur do waszej dyspozycji będzie pokój wyposażony w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 226 PLN/pobyt

Chcielibyście połączyć podróż do Sewilli ze zwiedzaniem Malagi, Rondy i Gibraltaru? W takim razie wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Hiszpanii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »