Fly4free.pl

Ameryka Środkowa: Panama, Salwador, Kostaryka i Gwatemala z Berlina od 1892 PLN

od 1892 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Galyna-Andrushko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się egzotyczny wyjazd? Chciałbyś zobaczyć dzikie zwierzęta, wspaniałe wodospady i zapierające dech w piersiach widoki? W takim razie udaj się do Ameryki Środkowej! Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów i już teraz zaplanuj swoją przyszłoroczną podróż.

Do Panamy, Gwatemali, Kostaryki i Salwadoru wybrać się możesz w okresie pomiędzy lutym a czerwcem przyszłego roku. Część terminów znajdziesz wypisanych poniżej w tekście.

Podróż do Ameryki Środkowej rozpoczniesz i zakończysz w międzynarodowym porcie lotniczym Berlin-Brandenburg. W zależności od wybranego kierunku, polecisz na pokładzie samolotu linii lotniczej Iberia, Lufthansa lub Air Canada. Bez dodatkowych opłat będziesz mógł zabrać bagaż podręczny.

Termin podróży: luty – czerwiec 2023 r.
Linia lotnicza: Iberia, Lufthansa lub Air Canada
Bagaż: podręczny

Hotel od 361 PLN/noc/2 osoby

W Salwadorze proponuję noclegi w 3* hotelu Best Western Plus. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Gwatemali postaw na 4* hotel Hilton. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu stolicy, więc będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania kraju.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »